החזרים למבוטחי כללית מושלם (עד 40% בהתאם לפוליסה שלך)
|
החזרים למבוטחים פרטית (עפ"י הפוליסה שלך)
למידע וייעוץ מקצועי
איימקס מומחים לניתוח ריצה
ריצה היא פעילות ספורטיבית בעלת יתרונות רבים ועל כן היא מומלצת מאוד לכל אחד ולכל אחת כמעט. יחד עם זאת חשוב לבצע את הפעילות הזו באופן חכם, כשבין השאר נדרשים תכנון מושכל של מסלול הריצה, הקפדה על תזונה נכונה (כולל תוספי מזון לספורטאים במידת הצורך) ועוד צעד חכם לפני שמתחילים לרוץ הוא פניה למומחים לריצה ולניתוח תנועה בעלי ציוד משוכלל שיעזור לכם לרוץ בצורה הבריאה ביותר כמו גם כזו שתבטיח מקסימום רווחים מהפעילות הגופנית.

מה עלולה לגרום ריצה לא נכונה?

ריצה היא כאמור ספורט בעל פוטנציאל רב לשפר את הבריאות כמו גם את איכות החיים של כל אדם. בין יתרונות הג'וגינג: שריפת קלוריות רבות וסיוע בשמירה על משקל תקין, שיפור תפקוד מערכת הלב-ריאות והפחתת הסיכון ללקות במחלות לב שונות, העלאת מסת השריר וחיטוב הגוף, צמצום הסיכון לדלדול עצם, מצב רוח מרומם (בזכות שחרור חומרים כימיים שונים במוח בעת הריצה), חיזוק הדימוי העצמי ועוד. יחד עם זאת אסור להתעלם מהעובדה שריצה לא נכונה עלולה לגרום גם לנזקים בדמות כאבי גב, כאבי ברכיים, כאבים בכף הרגל, פציעות ספורט שונות כגון דורבן, נקעים, ITBS (פציעה שזכתה לכינוי "ברך רצים"), דלקות בגיד האכילס, שברי מאמץ ועוד. הסיבה לכל אותן בעיות רפואיות, שמן הסתם עלולות גם להשבית אתכם ולמנוע מכם מלרוץ, היא תנועה לא נכונה, מנח לא אופטימלי של כף הרגל על המשטח שעליו רצים ובהתאם חלוקת עומסים בעייתית בין חלקי כף הרגל והרגל השונים.

הפתרון: מעבדה משוכללת

על-מנת להבטיח ריצה נכונה, כלומר כזו המבוססת על תנועה אופטימלית ואיתה חלוקת עומסים מאוזנת בין כל חלקי כף הרגל והרגל, מומלץ להגיע למעבדת ההליכה והריצה של איימקס. המעבדה, שכוללת ציוד מהמתקדמים בעולם אשר מופעל ע"י אנשי מקצוע מיומנים מאוד, מספקת אבחון ביו-מכאני, על סמך ייצוג מדויק להפליא, בתלת-ממד, של תנועת הרגליים בעת הריצה. בדרך זו יכול האדם לדעת אם הוא רץ נכון או לא, ואם לא מהן הטעויות שלו. בנוסף לאבחון המדויק מספקת איימקס גם ייעוץ יקר ערך שעוזר לכל רץ ולכל רצה תקן את הטעויות שלהם במהירות וביעילות, וכך למצות את הפוטנציאל של הפעילות הגופנית.

תזונה נכונה

דגש חשוב נוסף לפני שמתחילים לרוץ באופן עקבי הוא לוודא שאתם מספקים לגוף את המרכיבים התזונתיים החיוניים עבורו ובפרט כדי להתמודד עם האתגר הפיזי ולהבטיח בניית מסת שריר יעילה. סוגים שונים של תוספי מזון לספורטאים ובהם אבקות חלבון, ויטמינים ומינרלים הם אופציה שכדאי לשקול אם התזונה עצמה לא מצליחה לספק את הכמות המומלצת של כל אבות המזון (ובפרט חלבונים), ומאחר שלכל אדם צרכים פיזיים אחרים כמו גם העדפות קולינריות אחרות, כדאי לפני שמתחילים לקחת תוספי מזון לספורטאים להתייעץ עם תזונאים מוסמכים ולבנות ביחד איתם תכנית תזונה אופטימלית.

סאם ח'מיס - מרכז איימקס
ד״ר סאם ח׳מיס

מומחה וחוקר בתחום של ביומכאניקה וניתוח תנועה, מנהל את המעבדה לחקר ההליכה והתנועה במרכז הרפואי ת"א (איכילוב) ועוסק בהערכה, אבחון וניתוח הליכה ותנועה ומחקר. סאם הוא פיזיותרפסיט מוסמך, בוגר אוניברסיטת ת"א לתואר ראשון בפיזיותרפיה (B.PT) ושני (M.Sc) וכן בעל תואר שלישי (PhD) בתחום של ניתוח הליכה.


תפריט נגישות

מחירון טיפולים
 • טיפול פיזיותרפיה פרטני – 300 ש"ח
 • פגישת ייעוץ עם ד״ר סאם ח׳מיס – 480 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה עם דו"ח – 1,600 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה כולל פגישת הסבר לאחר כשלושה שבועות – ללא דו"ח – 1,150 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים – 2,900 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים לילדים – משתנה לפי מידת כף הרגל והאבחנה – 1,200-2,900 ש"ח
האם אנחנו עובדים עם הקופות או ביטוחים פרטיים?

איימקס היא קליניקה פרטית ואין לנו הסדר עם קופות החולים.

חברי כללית מושלם יכולים לקבל החזר של עד 94 ₪ לטיפול בכפוף לפוליסה.

בנוסף, מבוטחים בביטוחי בריאות פרטיים יכולים לבקש החזרים של עד כ-80% מעלות הטיפול, בהתאם לפוליסה שלהם.

שעות הפעילות
 • יום ראשון 8:00-19:00
 • יום שני 13:00-22:00
 • יום שלישי סגור
 • יום רביעי 12:00-20:30
 • יום חמישי 13:00-22:00
 • יום שישי 8:00-14:00
 • יום שבת סגור
אנחנו ממשיכים כל הזמן לתת שירותים בהתאם להנחיות משרד הבריאות
צריכים ייעוץ מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם