החזרים למבוטחי כללית מושלם (עד 40% בהתאם לפוליסה שלך)
|
החזרים למבוטחים פרטית (עפ"י הפוליסה שלך)
למידע וייעוץ מקצועי
מדרסים בתל אביב - איימקס
כתובת: רחוב שאול המלך 39 תל אביב.
 

שעות פתיחה: 

יום ראשון8:00–19:00
יום שני13:00–22:00
יום שלישיסגור
יום רביעי
12:00–20:30
יום חמישי13:00–22:00
יום שישי8:00–14:00
יום שבתסגור
טלפון: 03-5222583
מדרסים בתל אביב המותאמים באופן אישי ובין הבודדים בארץ העומדים בדרישות וברישיון משרד הבריאות.
ניתן לקבוע פגישת ייעוץ לבדיקה של התאמת מדרסים באתר או להתקשר ולשוחח עם אנשי הצוות שלנו המומחים בנושא בראשותו של ד"ר סאם ח'מיס, מהדמויות הבולטות בעולם בתחום מחקר המדרסים, אשר מלווה את תהליך התאמת המדרסים בעצמו.

סובלים מכאבי רגליים? זה הזמן לבצע התאמת מדרסים!

מדרסים בתל אביב במרכז איימקס בטכנולוגית 3D ובהתאמה מלאה המתבצעת באופן ממוחשב ומדויק לכף הרגל ולאופי הפעילות; זה הזמן לנקוט בשינוי, מאחר שבריאות כפות הרגליים משפיעה על בריאות כל הגוף.

מה הבעיה? מדרסים רגילים מנציחים את הפתולוגיה

אדם ממוצע צועד כ- 4,500-10,000 צעדים ביום. ממוצע מספר הצעדים הדרוש להליכה/ריצה של 1 ק"מ נע בין 665-1,444 צעדים. למרות זאת, אין מייחסים לכף הרגל את החשיבות הראויה לה, אלא לאחר הופעת כאבים בכף הרגל.

במשך הזמן תנועה לקויה עלולה להוביל לפגיעות ולפציעות רבות כגון: דלקות גידים בכף הרגל בכלל והקרסול בפרט, כאבים בעקב, כאבים בברך, בירך ואפילו בעמוד שדרה.

רוב המדרסים הסטנדרטים שקיימים בשוק מותאמים לנבדק על ידי הטבעת כף הרגל בספוג, אשר בעצם מנציחה את הפתולוגיה הקיימת של כף הרגל. מדרסים אלו, העשויים מספוג או גומי בדרגת צפיפות שונה, אינם מייצבים או מתקנים את תנועת כף הרגל.

מדרסים בתל אביב בטכנולוגיה ייחודית

הפתרון של איימקס – מדרסים ביומכניים 3D, בהתאמה אישית לצורת כף הרגל, למבנה הביומכאני הייחודי ובהתאם לרמת ואופי הפעילות של הנבדק.

מרכז איימקס, הינו מהמובילים בישראל בתחום הטיפול הפיזיותרפי בכלל ובכף הרגל בפרט. באיימקס משתמשים בטכנולוגיה ממוחשבת מהמתקדמות בעולם ליצור מדרסים ביומכניים בשיתוף פעולה עם מעבדות מתמחות בארה"ב ובקנדה.

באיימקס מעצבים, מהנדסים ומייצרים מגוון מדרסים איכותיים בהתאמה ייחודית למצב כפות הרגלים, לאופי ורמת הפעילות ולמבנה הנעלים. התאמת מדרסים לריצה, מדרסים לפלטפוס, מדרסים לדורבן וכמובן לכל סוג של פעילות.

המדרסים באיימקס עשויים מחומרים תרמופלסטים איכותיים, סיבי פחם וחומרים בולמי זעזועים, בעלי משקל זניח ובדרגות קשיחות שונות בהתאם לצורך. מדרסים ביומכניים 3D מתקנים את המכניקה ומסייעים בהפחתת העומס החל על הגפה התחתונה ומאפשרים שליטה בתנועה לקויה של כפות הרגליים והקרסוליים.

מחקרים רבים מוכחים כי מדרסים ביומכניים בטכנולוגיית 3D, המותאמים באופן אישי, מונעים אי נוחות ומעלימים כאב בכפות רגליים. בנוסף, מהווים אמצעי חשוב לטיפול בפגיעות בגפה התחתונה ובגב התחתון. מדרסים אורטופדיים 3D מספקים תפקוד מקסימלי, נוחות, הגנה, בלימת זעזועים, תמיכה לקשתות כף הרגל ושליטה מבוקרת בתנועות הגורמות לנזק.

חשוב להדגיש כי ד"ר סאם ח'מיס, הבעלים של איימקס, הוא בין החוקרים המובילים בעולם בתחום המדרסים, הוא מרצה מוביל באוניברסיטאות בישראל בתחומים אלו והוא מאפשר את שילוב עולם המחקר והקדמה היישר לתוך המדרסים שתבחרו.

מדרסי ה- 3D מאפשר חלוקת עומסים אופטימלית בכף הרגל, ובכך מפחית לחצים מאזורים כאובים ומועדים לפורענות כגון בכפות רגליים סכרתיות.

בנוסף, המדרסים משנים את תנועת המפרקים ואת תפקוד השרירים, הגידים והרצועות סביב כף הרגל. בכך, המדרסים מאפשרים למבנים לנוע יחדיו בצורה הנכונה ביותר על מנת שניתן יהיה לנוע ללא כאבים.

התאמת מדרסים לאחר אבחון מומחה איך בוחרים מדרסים ביומכניים?
בבואכם לרכוש מדרסים ביומכניים שימו לב כי עונים על על הדרישות הבאות:
 • נוחות
 • מותאמים לתצורה של כף הרגל
 • תומכים את מפרקי כף הרגל במנח האופטימאלי וכך מונעים תנועתיות מוגברת המתבטאת בסימפטומים בכף הרגל והגפה התחתונה
 • מאפשרים תפקוד תקין של מפרקי כף הרגל והגפה התחתונה בכל שלבי ההליכה והריצה
 • ניתן לשינוי והתאמה על פי התוצאות

  מדרסים בהתאמה אישית – מרכז איימקס בתל אביב

 • מרכז איימקס מבצע התאמת מדרסים בתל אביב בטכנולוגיית 3D, אשר מבוצעת על ידי בדיקה קלינית והערכת המנח הביומכאני של כף רגל, הקרסול, הברך, הירך, האגן והגב תחתון במנחים ומצבים שונים, דוגמת עמידה, הליכה וריצה.
 • באיימקס מתבצע אבחון מקצועי של ד"ר לפיזיותרפיה ומומחה לניתוח תנועה, מומחה בהתאמת מדרסים והוא זה שילווה אתכם לאורך התהליך.
 • במידת הצורך תעשה בדיקה ממוחשבת, תלת מימדית של תנועת הגוף, על-מנת להעריך את מידת הליקוי והקשר של הליקוי למצב הקליני ולתחושות הנבדק, לקבוע את נחיצות המדרסים ויכולתם להפחית ולמנוע כאב.
 • בשביל לקבוע את מידות המדרסים האורטופדיים יש צורך בגיבוס הרגל ללא נשיאת משקל במנח האופטימלי או בסריקה תלת מימדית. זה נעשה אך ורק בידי מומחים שהוסמכו והתמחו בשיטה זו.
 • לאחר קביעת המידות, הגבס נסרק במערכת לייזר ממוחשבת תלת מימדית המזינה את נתוני כף הרגל למחשב.
 • התאמה ממוחשבת מתבצעת על-פי מודלים ביו-מכאניים מתקדמים, וכוללת בין היתר: שינוי זוויתי, תיקון בעמדת קשתות כף הרגל, ומתן תמיכות שונות באזורים נחוצים. בטרם אנו מתאימים את המדרס אנחנו מתקנים את מנח כף הרגל.
 • מדרסי ה- 3D חייבים להיות קשיחים דיים על מנת לתמוך את כף הרגל ולתקן את המנח שלה, ומחייבים התאמה מדויקת לכף הרגל עם השינויים הזוויתיים הנכונים.
 • השימוש במדרסים הביומכניים הוא הדרגתי וצפויה תקופת הסתגלות של כ-3 שבועות לערך. אורך החיים של המדרסים הוא לפחות 3 שנים, וזו גם תקופת האחריות הניתנת עליהם, הכוללת שירות וטיפול ללא תשלום נוסף. לצד האחריות, מומלץ לבצע מעקב וביקורת אחת לשנה.
 • אנו מייצרים מדרס רפואי לכל דבר ועניין עם אישור משרד הבריאות.
מדרסים לריצה התאמת מדרסים

שאלות נפוצות של מטופלים על המדרסים שלנו?

מה זה מדרס ביומכאני בהתאמה בתלת מימד? מדרס ביומכאני בהתאמה תלת ממדית יוצר שינוי במנח ובמכאניקה של כף הרגל. מנח מתוקן מפזר לחצים טוב על כף הרגל בעת דריכה. תהליך הכנת מדרס זה כולל הכנת תבנית גבס ללא נשיאת משקל או סריקת כף הרגל בסורק תלת ממדי ללא מגע של כף הרגל עם הסורק!!!! החומר ממנו מיוצר המדרס הוא חומר בדרגות שונות של קשיחות לפי הצורך של כף הרגל והאבחנה. כך מתקבל מדרס המותאם אישית להליכה או הריצה של המטופל. מטרת המדידה ללא נשיאת משקל היא הנצחת המנח המתקן של כף הרגל. לקיחת מדידה בטביעת כף הרגל בספוג בישיבה או עמידה תנציח דווקא את העמדה הלא רצויה ואת הבעיה. האם יש אחריות על המדרסים? המדרסים נמצאים באחריות מרכז איימקס. האחריות כוללת מענה מקצועי וליווי הלקוח לאחר התאמת המדרסים במשך שלוש שנים בכל מצב של שחיקה או שבר במבנה השלד של המדרס. למדרס שלנו אישור של משרד הבריאות.
מדרסים עם אחריות
מה מייחד את איימקס בתחום המדרסים? הבדיקה והתאמת המדרס מתבצעים על ידי דוקטור סאם חמיס, פיזיותרפיסט מומחה לביומכניקה קלינית וניתוח תנועה. אחת ההתמחויות המרכזיות שלו היא ביומכניקה של כף רגל. דוקטור חמיס מנהל את מעבדת ההליכה באיכילוב, מרצה באוניברסיטאות בארץ וחוקר את תחום ההליכה. יכולת האבחון והטיפול שלו מקיפה ועמוקה נוכח הרקע המקצועי והאקדמאי שלו. בנוסף ליכולות הגבוהות של התאמת המדרסים באמצעות הגיבוס לאור שנים של ניסיון, כיום משלב סאם חמיס גם מערכת חדשנית במרכז שיובאה מצפון אמריקה, הסורקת את כף הרגל באופן ייחודי ומאפשרת רמת דיוק גבוהה ביותר להתאמת המדרס וייצורו.
מדרסים ברישיון משרד הבריאות
מהם מדרסים בעלי דרגת קשיחות שונה? האם הם מיוצרים בהתאם לאבחנה ורמת התפקוד? דרגות הקשיחות של המדרס משתנות ומותאמות אישית לכל מטופל על פי צרכיו. מטרת המדרס ברמת קשיחותו היא ליצור תיקון מכאני של כף הרגל אשר גורם לשינוי מנח. תיקון המנח מטפל במקור הכאב ומקל על סימפטומים שונים. המדרס אינו מיועד להיות ספוגי ורך, ואינו אמור להוות רפידה רכה. אם זאת, ציפוי המדרס התלת מימדי עשוי מחומר רך. ההבדל העקרוני בין המדרס הרך לקשיח הוא שמדרס רך ישתנה במבנה שלו עם העומס המופעל עליו. מדרס קשיח לעומת זה יכול להביא לתיקון מנח הרגל למרות העומס והכוחות שמופעלים עליו. רמת הדיוק באבחון המבנה, לקיחת המדידה ודיוק הייצור במעבדה יניבו מדרס בעל דרגת קשיחות שיהיה גם נוח וגם יאפשר פתרון לכאב לכל פעילות שנדרשת. האם המדרסים מתאימים לריצה? רובם המכריע של מדרסי הריצה הקיימים בשוק מותאמים על ידי הטבעתה של כף הרגל בתוך ספוג, תהליך אשר מנציח את הבעיות הקיימות בכף הרגל והקרסול, ואינו מתקן אותן. אנו מתאימים מדרסים אשר מביאים את כף הרגל למנח האופטימלי. באיימקס, התאמת מדרסים לריצה מתבצעת במנח התקין של כף הרגל ללא נשיאת משקל. המדרסים עשויים מחומרים בדרגות קשיחות שונות. תיקון מנח כף הרגל על ידי המדרס מפיק יכולת שרירית גבוהה יותר של כף הרגל והגפה התחתונה בבלימת הזעזועים, וזאת בנוסף לטכנולוגיות המתקדמות של נעלי הספורט. התאמת המדרסים מתבססת על אבחון תלת מימדי של תנועות הגוף בזמן אמת, בשלושה מישורים. "עשיתי כבר מיליון זוגות מדרסים, אתם יכולים להתחייב לי שדווקא המדרס הזה יפתור את הבעיה?" אנחנו כן מתחייבים למוצר איכותי מאוד, ולבדיקה שמתבצעת על ידי מומחה, שלמד, חקר, לימד, ועדיין מלמד ומפתח את תחום התנועה עם ספציפיות לביומכאניקה של כף רגל.
האם קיים מדרס רך? מטרת המדרס היא לא להוות ריפוד רך של צמר גפן מתחת לעקב אלא לשנות את מנח כף הרגל ובכך להפחית את העומס מהאזור הכאוב. במידת הצורך ניתן להוסיף ריפוד רך באזור מסוים כמו מתחת לעקב או הכריות. המדרס מותאם ספציפית לאבחנה. כלומר באיימקס תקבלו מדרסים בהתאמה אישית ולא כאלה שינציחו ויחריפו את הבעיה ממנה אתם סובלים. האם קיימים מדרסים לילדים? עדיף שלא. לרוב לא נתאים מדרס עד גיל 7-10. עד גילאים אלו, הילד עדין בגיל גדילה ויתכן וכף הרגל תתקן את המנח שלה. על מנת להצדיק מדרסים לפני גיל זה יש צורך בסיבות מתבקשות כגון עיוות חריף של כף הרגל שמחייב מדרס.

סוגי מדרסים

באיימקס מתאימים את סוג המדרס לאבחנה, למבנה הביומכאני של הרגליים ולפתולוגיה או הליקוי הקיימים. ריכזנו עבורכם מידע עבור מדרסים נפוצים. אם אתם סובלים מאחת הבעיות הבאות אז קראו בקפידה.

מדרסים לדורבן או לדלקת ברצועה הפלנטרית

"דורבן" היא אבחנה שהיום כמעט ואינה קיימת. הדורבן הינו שפיץ עצם אשר גדל בחלקו התחתון של העקב כתוצאה ממשיכה של הרצועה המתחברת לשם. הדורבן אמנם נראה בהדמיה אך קיום הדורבן בצילום אינו בהכרח מעיד שאנחנו סובלים מכאבים בגלל נוכחותו. במקרים הנדירים כאשר אכן מדובר בכאב על רקע אבחנה של דורבן, נספק תמיכה רכה מאוד בעזרת התאמת מדרסים אורטופדים מיוחדים לשחרור העומס הקיים מתחת לעקב. אך מכיוון שלרוב מדובר בדלקת של הרצועה שמתחברת לעצם, דלקת של הרצועה הפלנטרית, אין טעם בהתאמה זו של עקב רך. שחרור הרצועה נעשה על ידי תמיכה נכונה לכף הרגל בלבד. הרצועה ‏נמתחת בעיקר בזמן הליכה וריצה ובייחוד כאשר הקשת הפנימית של כף הרגל הינה גמישה וקורסת בזמן תנועה. משיכה מתמשכת של הרצועה גורמת לתהליך דלקתי, הסימפטומים של הכאב והדלקת יופיעו בצעדים הראשונים של הבוקר ולאחר מנוחה. במקרים ‏האקוטיים, ימשכו הכאבים גם במהלך היום. (לקריאה מעמיקה אודות מדרסים לדורבן) ‏באיימקס אנו מתאימים מדרסים אורטופדיים וביומכניים שמטרתם לאפשר מתן תמיכה לקשת המדיאלית באופן אופטימלי. מנח כף הרגל צריך להיות כשהקשת הכי גבוהה על מנת לאפשר הפחתת עומס מהרצועה. על כן, אנו לוקחים מידות למדרסים ללא נשיאת משקל ומספקים תמיכה בדרגת קשיחות גבוהה יחסית בכדי לבלום את צניחת הקשת.

מדרסים לפלטפוס בתל אביב

מבנה כף הרגל אצל ילדים מתפתח בעשור הראשון של החיים ועד גיל 8 עד 10 שנים. בגיל זה אנו מצפים לראות את התפתחות המבנה הסופי של כף הרגל. לכן, אבחון של פלטפוס מתחת לגיל הזה עשוי להיות מטעה. מדרסים לפלטפוס צריך להתאים רק כאשר אנו בטוחים באבחנה ובאמת מסיקים כי יש צורך בהם. מדרסים מתאימים אך ורק כאשר קיימת דפורמציה משמעותית ‏של מבנה כף-רגל וקיים כאב או תלונה כלשהי של הילד. מדרסים לפלטפוס חיוניים כאשר יש חשיבה קלינית שהתאמתם יכולה להפחית את מידת הכאב ולשפר את היכולת התפקודית של הילד כמו הליכה וריצה. באיימקס אנו לוקחים מידות למדרסים לפלטפוס ללא נשיאת משקל ומכינים אותם מחומר קשיח. בילדים עם פלטפוס הקשת גמישה ולכן כאשר אנחנו מגבסים ללא נשיאת משקל (לעומת גיבוס באמצעות הטבעת כף הרגל בספוג במנחים של עמידה או ישיבה), ניתן לשחזר את המבנה האופטימלי של כף הרגל. צריך לזכור כי הפלטפוס נגרם כתוצאה מגמישות יתר של מפרקי כף הרגל והקרסול הגורמת בסופו של דבר לעבודה פחות טובה ויעילה של הגידים והשרירים. בנוסף, עשויה להתרחש תנועתיות לא תקינה של מפרקים המצוים מעל מפרק הקרסול, כגון הברך והירך. (לקריאה מעמיקה אודות מדרסים לפלטפוס) על פי שקלול כל הנתונים ובדיקה קלינית מקיפה, אנו באיימקס רואים מנגד את טובת הלקוח וכף רגלו ומחליטים אם יש צורך אמיתי בהתאמת מדרסים לפלטפוס. שכן, אין להתאים באופן גורף מדרסים! אם אתם חשים צורך מהרו ליצור קשר על מנת לקבל ייעוץ ואבחנה.

מדרסים לריצה

תנועתיות תקינה של כף הרגל חשובה מאד כאשר אנו עוסקים בפעילות שמעמיסה על הגפה התחתונה כגון ריצה. תנועת כף הרגל החשובה שצריכה להתבצע בטווחים הפיזיולוגים התקינים הינה פרונציה וסופינציה.
תנועה לא תקינה של כף הרגל, תוביל גם לתנועה אבנורמאלית של השוק, הברך והירך. מכאן, הדרך לעומסים לא תקינים על המפרקים והגידים אשר עשויים להוביל לפציעות נפוצות בזמן ריצה כמו shin splints (שין ספלינטס), שברי מאמץ ופגיעות גידיות למיניהן, קצרה מתמיד.
מטרתה של התאמת המדרסים הינה ייצוב כף הרגל במנח האופטימאלי ועזרה בבלימת זעזועים. על כן באיימקס, אנו מתאימים מדרסים לריצה אשר מביאים את כף הרגל למנח האופטימאלי.
מדרסים בהתאמה אישית
התאמת מדרסים בתל אביב, במרכז איימקס ברחוב וייצמן, מתבצעת במנח התקין של כף הרגל ללא נשיאת משקל. המדרסים מורכבים מחומרים בדרגות קשיחות שונות.
המדרסים לריצה אינם ספוגיים ואינם מיועדים לבלימת זעזועים בלבד. בלימת הזעזועים מתקיימת היום כנדרש בצורה הטובה ביותר באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות של נעלי הספורט.
מטרת המדרסים באיימקס הינה תיקון מנח כף הרגל תוך שימוש בדרגות קשיחות שונות המותאמות לפי הפגיעה הקיימת בכף הרגל, משקל הגוף של הספורטאי ומידת התמיכה הקיימת בנעל אותה הוא נועל.
המטרה בסופו של דבר היא להביא את הספורטאי לרוץ למרחקים ובמהירות הרצויה לו. המטרה תושג על ידי הפחתת עומסים לא תקינים ובאמצעות תיקון מנח כף הרגל ושרשרת המפרקים של הגפה התחתונה כולה. כך, נייצר תנועה אופטימלית ובכוח הרצוי של מערכת השרירים והגידים (לקריאה מעמיקה אודות מדרסים לריצה).

מדרסים לשין ספלינט בתל אביב

שין ספלינט – סינדרום שמקורו במנח כף רגל הנוטה לקריסה פנימית מוגברת (פרונציה מוגברת) ונגרם כתוצאה מעומס יתר של שרירים. אנו באיימקס מתאימים מדרסים ל- Shin Splints שיובילו לתיקון המנח הלקוי ויורידו את העומס מהשרירים המעורבים. בטרם נבצע התאמת מדרסים לשין ספלינט נערוך בדיקות מקיפות לבדיקת מידת הפרונציה הקיימת, זה יתבצע באמצעות בדיקות פונקציונליות ו/או במעבדת התנועה המתקדמת שלנו.
תהליך התאמת המדרסים יתבצע באמצעות גיבוס הרגל ללא משקל (כלומר, ללא עומס על כף הרגל). המדרסים לשין ספלינט יבנו תוך ביצוע תיקון זוויתי ומחומרים בדרגות קשיחות שונות, לפי צורכי המטופל. המדרסים האורטופדיים הביומכניים יאפשרו את מיקום מפרקי כף הרגל במנח האופטימלי. (לקריאה מעמיקה אודות מדרסים לשין ספלינט).

מדרסים לשברי מאמץ

שברי מאמץ הינם תיאור רחב של פציעות שונות שיכולות להתרחש בגפה התחתונה: שברים באזור הירך, עצם השוק, העקב וכריות כף הרגל. שברי מאמץ נגרמים לרוב כאשר כפות הרגליים אינן בולמות זעזועים כראוי בתוצאה מהגבלה של המפרקים.

אנו באיימקס עורכים אבחון מקיף לצורך זיהוי מבנה כפות רגליים שאינו בולם זעזועים. לאחר מכן, מתאימים מדרסים שפועלים לפיזור לחצים בצורה אופטימלית והפחתת העומס מאזורים הנוטים לעומס יתר.

באיימקס מבצעים גם התאמת נעליים וכך מאפשרים לתפור חליפת טיפולים מושלמת עבור המטופלים למען החלמה מהירה ושלמה יותר. (לקריאה מעמיקה אודות מדרסים לשברי מאמץ).

מדרסים ביומכניים בהתאמה אישית ולכל אופי פעילות 

מדרסי 3D יעילים במצבים הבאים:

 • תסמונת כאב העקב (דורבן, דלקת ברצועה הפלנטרית, Plantar fasciitis)
 • פלטפוס – קשת נמוכה
 • הולפוס – קשת גבוהה
 • פעילות גופנית מאומצת, מדרסים לריצה ולכל פעילות גופנית שדורשת התאמות מיוחדות
 • פציעות ספורט: אצנים, רוכבי אופניים וענפי הספורט השונים
 • תפס עצבי (Morton's neuroma)
 • היפרפרונציה
 • נקעים חוזרים
 • קאלוס (הסתיידות העור והרקמה הרכה)
 • הלוקס ולגוס– הטיית הבוהן (Hallux valgus)
 • שברי מאמץ בכף הרגל והשוק
 • מטטרסלגיה (Metatarsalgia) כאב בעצמות הארוכות של כף הרגל
 • פגיעה במערכת הגידים (Achilles tendinopathy, Tibialis posterior dysfunction)
 • שין ספלינט – כאבים לאורך החלק הקדמי של השוק
 • תסמונת הכאב הקדמי בברך (Patellofemoral pain syndrome)
 • אוסטיוארתריטיס- שחיקת סחוס הירך/ הברך/ כף הרגל/ הקרסול
 • כאבי ברכיים, כולל פגיעה של גידים/ רצועות (גיד הפיקה, Runner's knee)
 • כאבים בירך
 • כאבים בגב התחתון
 • הבדל באורך רגליים
 • בעיות יציבה
 • מחלות פרקים
 • כף רגל סכרתית
בסרטון הבא תקבלו טעימה של התאמת מדרסים ביומכניים באיימקס, זכרו כי הבריאות שלכם נמצאת בפרטים הקטנים, באיימקס שמים לב לכל פרט, תנועה וליקוי ושמים בראש מעייננו את בריאות הלקוח!
לסיכום,
באיימקס מזמינים אתכם כבר עכשיו לקבוע ייעוץ ואבחנה אצל המומחים בהתאמת מדרסים בתל אביב, מדרס אורטופדי וביומכני. תאמרו לנו מה הבעיה, הליקוי או הצורך ואנחנו כבר נהיה אמונים על השאר, צרו קשר לפרטים!
המדרסים האיכותיים ביותר בישראל

תפריט נגישות

מחירון טיפולים
 • טיפול פיזיותרפיה פרטני – 300 ש"ח
 • פגישת ייעוץ עם ד״ר סאם ח׳מיס – 480 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה עם דו"ח – 1,600 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה כולל פגישת הסבר לאחר כשלושה שבועות – ללא דו"ח – 1,150 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים – 2,900 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים לילדים – משתנה לפי מידת כף הרגל והאבחנה – 1,200-2,900 ש"ח
האם אנחנו עובדים עם הקופות או ביטוחים פרטיים?

איימקס היא קליניקה פרטית ואין לנו הסדר עם קופות החולים.

חברי כללית מושלם יכולים לקבל החזר של עד 94 ₪ לטיפול בכפוף לפוליסה.

בנוסף, מבוטחים בביטוחי בריאות פרטיים יכולים לבקש החזרים של עד כ-80% מעלות הטיפול, בהתאם לפוליסה שלהם.

שעות הפעילות
 • יום ראשון 8:00-19:00
 • יום שני 13:00-22:00
 • יום שלישי סגור
 • יום רביעי 12:00-20:30
 • יום חמישי 13:00-22:00
 • יום שישי 8:00-14:00
 • יום שבת סגור
אנחנו ממשיכים כל הזמן לתת שירותים בהתאם להנחיות משרד הבריאות
צריכים ייעוץ מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם