למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

שקיפות בהצגת מחירים ומתן ערך אמיתי ללקוח

מרכז איימקס דוגל בשקיפות מירבית ללקוח וחש צורך לתת ללקוח את הכבוד הראוי בבואו לשקול טיפול מסוים, הן בהיבט של הערך אותו יקבל והן בהיבט של המחיר הכלכלי.

 

טיפול פיזיותרפיה פרטני

הטיפול הראשון והסדרה שלאחריו יבוצעו בהתאם לאיבחון שמבוצע על ידי ד"ר סאם ח'מיס. שירותי הפיזיותרפיה במרכז מבוססים על הגישה הביו-מכאנית לאבחון וטיפול. בנוסף לטיפול המנואלי יתבצע גם תרגול אקטיבי של המטופל והדרכה לתרגילים בבית. 

*מטופל במרכז איימקס שמצבו מצריך מעל 12 טיפולי פיזיותרפיה יהיה  זכאי לבדיקת מעבדת הליכה בהנחה של 50% (בהתאם לאבחנה שהינה אינדיקציה לבדיקת מעבדה). 

מחיר

פגישת ייעוץ עם ד״ר סאם ח׳מיס

הבדיקה עם ד"ר סאם ח'מיס כוללת אבחון והערכה ביומיכאנית קלינית, תוך כדי בדיקת הקשר בין ממצאי ההדמייה לתלונת המטופל. בהתאם לממצאים נקבע פרוטוקול טיפולי הכולל טכניקות טיפול מנואלי ותרגול מתאימות, מפרט מדויק להתאמת מדרסים ביומכאנים, והתאמת נעליים במידת הצורך וכו'. 

מחיר

מעבדת ניתוח הליכה וריצה עם דו"ח

בדיקת מעבדת הליכה הינה בדיקה רפואית מקיפה ומעמיקה, הכוללת ניתוח תנועה מלא המבוסס על שימוש במערכת מצלמות אינפרא אדום ותוכנה לעיבוד נתונים.
מטרת הבדיקה: זיהוי סטיות תנועה, איתור המקור להן ומציאת פתרונות מותאמים אישית.
כשלושה שבועות לאחר הבדיקה הראשונה, תתואם פגישת הסבר במהלכה תקבל דו"ח הכולל פרוטוקול טיפולי מפורט, המלצה על טכניקות טיפול ותרגול מתאימות, מפרט מדויק להתאמת מדרסים ביומכאנים, התאמת נעליים ודיסק עם הדמיה תלת מימדית בזמן תנועה.
הפגישה תכלול הסבר על תוצאות הבדיקה והשלכותיהן והדגמה קצרה של טיפול אקטיבי ומנואלי במידת הצורך.

מחיר

מעבדת ניתוח הליכה וריצה כולל פגישת הסבר לאחר כשלושה שבועות - ללא דו"ח

מחיר

מדרסים ביומכאניים

התאמת המדרס מתבצעת על ידי ד"ר סאם ח'מיס, לאחר אבחנה ובדיקה מקיפה של הגפה התחתונה, קביעת הצורך במדרסים ובדיקת הקשר בין מנח כף הרגל ותלונת המטופל.
המדרס מותאם על פי מודלים ביומכאניים וכולל שינוי זוויתי, תיקון עמדת קשתות כף הרגל ומתן תמיכה באזורים שונים על פי הצורך.
המדרס הביומכאני מותאם בתלת מימד כאשר הסריקה של כף הרגל מתבצעת ללא נשיאת משקל כך שכף הרגל מצויה במנח האופטימלי.
המדרס הביומכאני עשוי מחומרים בעלי דרגות שונות של קשיחות, כך שהמדרס אינו קורס תחת משקל הגוף ומאפשר תיקון של המכאניקה של כף הרגל.

מחיר

מדרסים ביומכאניים לילדים – משתנה לפי מידת כף הרגל והאבחנה

מחיר

אתם מוזמנים לקרוא על צוות המטפלים המצוין, על הטיפולים הייחודיים שאין שני להם ועל המרכז שיהפוך לכם לבית חם.

מהר מאוד תגלו שבמרכז איימקס תזכו לטיפול חם ומסור שאין בשום מקום אחר ושהמתרפאים שלנו חוזרים לאיתנם. ההשקעה שלכם בבריאות תהפוך למשתלמת במיוחד. 

מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס