למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

מערכת הבדיקה באיימקס, שהינה מערכת מהמתקדמות בעולם, תוכננה במיוחד על מנת לבחון ולחקור תנועה באופן מדויק ומדעי.

הטכנולוגיה של איימקס

במסגרת בדיקה זו מודבקים סמנים מחזירי אור על גופו של הנבדק, בזמן ביצוע פעילות כמו הליכה, ריצה או רכיבה על אופניים.
הסמנים נקלטים על-ידי 8 מצלמות אינפרא-אדום מיוחדות, בקצב גבוה של 120 תמונות בשנייה.
מחשב בעל תוכנה מיוחדת של ניתוח נתונים מעבד את תנועת הסמנים במרחב לדמות תלת ממדית, המייצגת את תנועותיו של הנבדק (בשיטה הדומה לזו שמשתמשים בקולנוע ליצירת דמויות לסרטי אנימציה). בשיטה זו ניתן למדוד בדייקנות את תנועת כל אחד מהמפרקים הנעים עם רמת דיוק של 0.17 מ"מ, בשלושה מישורי תנועה (X,Y,Z).

בסרט שמופק ניתן לצפות בהילוך איטי בתנועותיו של הנבדק ולתעד כל שלב בתנועתו. המערכת מספקת ערכים מספריים וגרפיים שמתארים לפרטי פרטים את אופן התנועה של הנבדק.
על סמך נתונים אלו ניתן לאבחן, לזהות במדויק ולהמליץ על מתן פתרונות וטיפולים המותאמים באופן אישי לבעיות שאותרו. במידה שהייתה התערבות כלשהי, ניתן לעקוב אחר השינויים שחלו בצורת התנועה של הנבדק.

הבדיקה אינה פולשנית ואינה מערבת חשיפה לקרינה מסוכנת.

טכנולוגיה באיימקס
מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס