למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
מדרסים לשין ספלינט
מדרסים לשין ספלינטס -Shin Splints
Shin Splints (בעברית שין ספלינט) הינו סינדרום הנגרם כתוצאה ישירה של עבודת יתר של שרירים המתחברים לשוק. הסימפטומים עשויים להופיע הן בצד הפנימי והן בצד החיצוני של השוק. עבודת היתר של השרירים הרלוונטיים יגרמו לנזק ותהליך דלקתי בחיבור בין השריר לעצם. אין לטעות כאן, כיוון שלא מדובר כלל בשבר מאמץ. במצב של shin splints מנוחה תורמת מעט למצב. המקור לסינדרום טמון לרוב במנח כף הרגל שנמצא בפרונציה (קריסה פנימית) מוגברת.

גורמי סיכון ל- shin splints

מאוד חשוב שתכירו את גורמי הסיכון על מנת שתוכלו להכיר ולהימנע מחלקם בעתיד:

  • פרונציה מוגברת של כפות הרגליים
  • וורוס של הברך (יש מי שמכנה רגלי O)
  • ואלגוס של הברך (יש מי שמכנה רגלי X)
  • הבדל באורך רגליים
  • חולשת שרירים
  • נעליים לא מתאימות, שאינן מספקות תמיכה לכפות הרגליים
  • טכניקת ריצה לקויה
  • ריצה על מסלולים משתנים
  • עומסים מוגברים ותכנית אימונים לא מאוזנת

מדרסים ל – Shin Splints באיימקס

לפיכך, מטרת המדרסים באיימקס הינה תיקון מנח כף הרגל והורדת עומס מהשרירים. השרירים נפגעים כיוון שאינם עומדים בעומסים הנדרשים מהם בפעילויות כגון  הליכה או ריצה, לצד הצורך בתיקון מנח כף הרגל על ידי אותם שרירים. לכן, אנו באיימקס מבצעים סריקה תלת מימדית של כף הרגל ללא נשיאת משקל או מגבסים באותו האופן, תוך הבאת מפרקי כף הרגל למנח האופטימאלי. אנו בודקים את מידת הפרונציה באמצעות מבחנים פונקציונאלים ו/או במעבדת הליכה/ריצה מתקדמת. על סמך הבדיקות, בונים את המדרסים תוך ביצוע תיקון זוויתי. את המדרסים לשין ספלינט אנו מייצרים מחומרים בדרגות קשיחות שונות, בהתאם לאבחנה על מנת למנוע את הקריסה הפנימית. המדרסים המיוצרים למטרת סינדרום זה חייבים להיות קשיחים יחסית על מנת לתקן את מנח כף הרגל, יש להימנע ממדרסים רכים וספוגיים אשר מנציחים את הפתולוגיה ואינם תורמים לתיקון. אנו נשלב את המדרסים יחד עם מידת התיקון אותה מספקת הנעל. בנוסף, בשירות באיימקס קיימת אפשרות להתאמת נעליים.
התאמת מדרסים לפלטפוס

מה מיוחד במדרסים לשין ספלינט במרכז איימקס?

1. מדובר במדרסים אורתופדיים ביומכניים המותאמים בטכנולוגיה תלת מימדית

2. מדרסים לשין ספלינטס באיימקס מותאמים לתיקון מנח כף הרגל והורדת העומס מהשרירים.

 

מדרסים מומלצים

 

3. מדרסים לשין ספלינט מיוצרים מחומרים איכותיים בדרגות קשיחות שונות המאפשרות התאמה ייחודית וייעודית למצב הלקוח. אין מדובר במדרסים גנריים שאמורים לפתור את כל בעיות העולם, אלא מדרסים שהותאמו במיוחד בשביל כף הרגל שלכם.

 

מדוע לבחור באיימקס על פני המתחרים?

1. באיימקס צוות פיזיותרפיסטים המתמחים בתחום הביומכאני בעלי נסיון רב בפציעות מסוג Shin Splints. הניסיון והידע הקליני הרב יסייעו בהתאמת טיפול ייחודי למטופל ויכולים לסייע במענה לכל בעיה שתצוץ או שזקוקה לפתרון.
2. באיימקס מעבדת הליכה וריצה מהמתקדמות בעולם שמסייעת באיתור הליקויים המכניים שהובילו ל- Shin Splints. יתרה מכך, המעבדה מסייעת באיתור גורמים נוספים ושיפור התפקוד הגופני של הנבדק.
3. מרכז איימקס מוביל בתחום מחקר התנועה בארץ וער לכל החידושים בתחום. לכן, הטיפול באיימקס מבטיח את הטוב ביותר והמתקדם ביותר עבור כל מטופל.
לסיכום, על מנת להימנע מכאבים מיותרים, בזבוז זמן יקר בו תאלצו להימנע מפעילות גופנית והמון אי נוחות- צרו קשר עם איימקס ותהנו ממדרסים איכותיים ל- Shin Splints ומעתיד בריא יותר!
מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס