למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
מדרסים לשברי מאמץ
מדרסים לשברי מאמץ
שברי מאמץ מתפתחים בגפה התחתונה בעקבות עומס מוגבר, ובשכיחות גבוהה מתרחשים כתוצאה ממנח לא תקין של כף הרגל. התנועה התקינה של כף הרגל מאפשרת בלימת זעזועים במצבה הראשוני בנחיתה. לאחר מכן, כף הרגל ננעלת ובמצב נוקשה מייצרת כוח על מנת לאפשר התקדמות של הגפה. במידה וכף הרגל אינה בולמת זעזועים כראוי, העומסים המוגברים כפי שמתרחשים בריצה, עשויים לגרום לשברי מאמץ באזור כריות כף הרגל, העקב, עצם השוק ולעיתים אף בעצם הירך.

מדרסים לאחר בדיקת מומחים

התאמת מדרסים לשברי מאמץ

במרכז איימקס, כאשר מאבחנים מבנה כף רגל שאינו מאפשר בלימת זעזוע כתוצאה מהגבלה מפרקית, נתאים מדרסים שיפעלו לפיזור לחצים אופטימאלי של כף הרגל. לשם כך, לוקחים את מידות המדרסים ע"י גיבוס ללא נשיאת משקל או על ידי סריקה של כף הרגל בטכנולוגית תלת מימד ומתכננים מדרסים שמטרתם הפחתת עומס מאזורים המיועדים לפורענות. תכנון וביצוע נכונים יובילו להחלמה מהירה יותר של שברי מאמץ קיימים כאשר המטרה בזכות זה היא חזרה לפעילות באופן הדרגתי. בנוסף, במידה ואובחן שבר מאמץ אנו נמליץ גם על התאמת נעליים בקטגוריה רלוונטית. ראוי לציין כי יש לנו ניסיון עשיר בתחום התאמת מדרסים לשברי מאמץ. ניסיון זה מאפשר לנו לעשות אבחנה מבדלת ולהתאים את המדרסים באופן ייחודי וייעודי למטופל.
מדרסים לשברי מאמץ
כאשר מאבחנים שברי מאמץ חשוב להתייחס לאבחנה מבדלת נפוצה שהיא shin splints, שהטיפול בשין ספלינטס הוא שונה לחלוטין משברי מאמץ.
נסייע לכם עם מספר כללי אצבע שיעזרו להבין אם מדובר בשברי מאמץ או בShin Splints:
  • כאשר הכאבים מופיעים בכל דריכה, בכל נשיאת משקל על הרגל אזי הסבירות הגבוהה יותר כי מדובר בכאבים על רקע שברי מאמץ.
  • כפות רגליים בעלות קשת גבוהה וסופינציה מוגברת (נשיאת משקל על החלק החיצוני יותר של כף הרגל שפונה לכיוון הזרת) שאינן בולמות זעזועים כראוי יתאימו יותר לאבחנה של שברי מאמץ. מנגד, פרונציה מוגברת של כפות הרגליים המובילה לעומס יתר של השרירים תתאים יותר למצב של.
  • אם מנוחה מסייעת להקלת הכאבים אז סביר להנחי שמדובר בשברי מאמץ. מכיוון שבמקרי שין ספלינטס מקור הכאב בשרירים ומנוחה תסייע רק באופן זמני ורק להקלה בכאבי השרירים.

 

מה מיוחד במדרסים לשברי מאמץ במרכז איימקס?

1. מדובר במדרסים אורתופדיים ביומכניים המותאמים בטכנולוגיה תלת מימדית.
2. מדרסים לשברי מאמץ באיימקס מותאמים במיוחד לפיזור לחצים אופטימלי של כף הרגל.
3. מדרסים לשברי מאמץ מיוצרים באיכות גבוהה מאוד ומיועדים להיות עם הלקוח לאורך זמן ולכן מגיעים עם אחריות לשנה. אורך חיי המדרסים ארוך מאוד ומבטיח איכות לאורך זמן.
4. באיימקס מעבדת תנועה שעוזרת לנטר באופן מדויק את תנועת הגפיים ולזהות תנועות לקויות, כך מתאפשר להתאים את המדרסים באופן ייחודי לשברי מאמץ וללקויות נוספות שימצאו בבדיקה.

מדרסים עם אחריות

מדוע לבחור באיימקס על פני המתחרים?

1. באיימקס צוות פיזיותרפיסטים מגוון, הטובים ביותר בתחומם שיכולים לתת מענה לכל בעיה ופתרון ולכל צורך. החל מטיפולים משלימים של חבישות וקינזיו-טייפ וכלה בטיפולי פילאטיס. כל מטופל עובר אבחון מקיף ובו נאמר לו מה הליקויים ומה הדרך הטובה ביותר לטיפול.
2. באיימקס מעבדת התנועה המתקדמת בארץ ומשתמשים בה לצורכי אבחון וייעוץ, כך שהמטופל מקבל מעטפת מושלמת.
3. באיימקס לצד הטיפול הסימפטומטי מובילים במחקר וחיים את החידושים כך שזה מבטיח למטופל את הטוב והמעודכן ביותר בעולם המדע.
למידע וייעוץ מקצועי צרו איתנו קשר!
מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס