החזרים למבוטחי כללית מושלם (עד 40% בהתאם לפוליסה שלך)
|
החזרים למבוטחים פרטית (עפ"י הפוליסה שלך)
למידע וייעוץ מקצועי
עיסוי רקמות
אנשים רבים מפעילים את גופם לאורך מרבית שעות היממה, ולעיתים, מביאים אותו לכדי מאמץ גדול מאוד. הגוף עצמו חשוף כל העת לפגיעות, לחבלות ולמחלות. לכן, יש צורך לתחזק אותו היטב על בסיס קבוע. הדבר אומר, בין היתר, טיפול הולם לאחר מאמץ ניכר. הרפואה הקונבנציונאלית מספקת מענה לשורה של טראומות הנגרמות לאחר מאמץ ולאחר פגיעה בשרירים וזאת באמצעות תרופות שונות, חבישות, גבס ועוד, אבל נעזרת גם בטיפולים נוספים ומשלימים. עיסוי רפואי עמוק נועד לטפל בגוף עצמו וברקמות שונות שנפגעו ממאמץ. עיסוי זה מספק תרומה נכבדה לתהליך השיקום וההבראה. הטיפול נועד לסייע במקרים של פציעות ספורט, חבלות ולתת מענה לצרכים העולים בעת פעילות גופנית אינטנסיבית.

עיסוי באמצעות אצבעות הידיים

עיסוי רקמות עמוק נועד לטיפול ברקמות הפנימיות יותר ומתבצע באמצעות אצבעות הידיים. הוא מיועד לאזורים אשר מועדים לפציעות, לחבלות ולדלקות. הוא מטפל באזורי מפרקים, שרירים וגידים. המטפל מפעיל לחץ על האזור הפגוע כאשר המטרה היא עיסוי עמוק של סיבי הרקמה. עבודת המסאז' נעשית לאורך ולרוחב סיבי הרקמה. העוצמה שמופעלת הינה בהתאם למצב הפגיעה, לצרכי המטופל ולסוג הבעיה שקיימת. בניגוד לעיסויים הפופולאריים אין משתמשים כאן בשמנים לסוגיהם מאחר והמטרה אינה החלקת ידיים על העור אלא טיפול עמוק שמצליח להגיע לתוך הרקמות. באמצעות העיסוי מצליח המטפל לשחרר רקמות ושרירים תפוסים ולשפר את תפקודם. משך הטיפול תלוי בעוצמת הפגיעה, מיקומה ותחושת המטופל.

תופעות לוואי שוליות

טיפול רקמות עמוק אינו כרוך בתופעות לוואי רבות ומסוכנות. במהלך טיפולים אינטנסיביים יכול המטופל להרגיש אי נוחות וסחרחורות קלות. הדבר נובע מהתגברות זרימת הדם באזור בו בוצע הטיפול ויחלוף בקלות עם שתיית מים או חליטת תה. במקרים מסוימים יחושו המטופלים הקלה באופן מידי. במקרים של מחלות כרוניות יהיה צורך בסדרת טיפולים ממושכת יותר. לאחר הטיפול תשתפר זרימת הדם, תהיינה הקלה בכאבים והגוף יהיה נינוח הרבה יותר. עיסוי רקמות עמוק ניתן לביצוע גם לפני פעילות ספורטיבית, אבל יש לתזמן אותו די זמן לפני הפעילות כדי לתת לגוף זמן מנוחה ורגיעה.

טיפול במבחר מצבים

אנשים שיגיבו בצורה טובה לעיסוי הינם כאלו שסובלים מכוויות ונמצאים בתהליך החלמה, וכן, לאחר ניתוחים ובתקופת ההתאוששות. בתקופה כזאת יש צורך לשפר את המצב הנפשי של החולים, וכן, לספק חיוניות גדולה יותר שנועדה לתקופת השיקום המאתגרת והמפרכת. התגברות זרימת הדם, שיכוך כאבים וטיהור הגוף, אכן, מועילים בזמנים אלו. הטיפול טוב גם למצבי לחץ של חרדות והפרעות שינה ומקרים נוספים המשלבים אלמנטים פיזיולוגיים וקוגניטיביים. חלק מיתרונות הטיפול נובע מכך שאין מדובר בהתערבות כירורגית או פולשנית  ואי לכך ובהתאם לזאת תופעות הלוואי הינן שוליות ביותר. בדומה לטיפולים הנוגעים לגופכם מומלץ לבצע עיסוי רקמות עמוק אצל מטפלים מומחים שלמדו את רזי המקצוע במוסדות מכובדים ובעלי מוניטין ובעלי ניסיון וידע רב.
אולי יעניין אותך גם:

סאם ח'מיס - מרכז איימקס
ד״ר סאם ח׳מיס

מומחה וחוקר בתחום של ביומכאניקה וניתוח תנועה, מנהל את המעבדה לחקר ההליכה והתנועה במרכז הרפואי ת"א (איכילוב) ועוסק בהערכה, אבחון וניתוח הליכה ותנועה ומחקר. סאם הוא פיזיותרפסיט מוסמך, בוגר אוניברסיטת ת"א לתואר ראשון בפיזיותרפיה (B.PT) ושני (M.Sc) וכן בעל תואר שלישי (PhD) בתחום של ניתוח הליכה.


תפריט נגישות

מחירון טיפולים
 • טיפול פיזיותרפיה פרטני – 300 ש"ח
 • פגישת ייעוץ עם ד״ר סאם ח׳מיס – 480 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה עם דו"ח – 1,600 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה כולל פגישת הסבר לאחר כשלושה שבועות – ללא דו"ח – 1,150 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים – 2,900 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים לילדים – משתנה לפי מידת כף הרגל והאבחנה – 1,200-2,900 ש"ח
האם אנחנו עובדים עם הקופות או ביטוחים פרטיים?

איימקס היא קליניקה פרטית ואין לנו הסדר עם קופות החולים.

חברי כללית מושלם יכולים לקבל החזר של עד 94 ₪ לטיפול בכפוף לפוליסה.

בנוסף, מבוטחים בביטוחי בריאות פרטיים יכולים לבקש החזרים של עד כ-80% מעלות הטיפול, בהתאם לפוליסה שלהם.

שעות הפעילות
 • יום ראשון 8:00-19:00
 • יום שני 13:00-22:00
 • יום שלישי סגור
 • יום רביעי 12:00-20:30
 • יום חמישי 13:00-22:00
 • יום שישי 8:00-14:00
 • יום שבת סגור
אנחנו ממשיכים כל הזמן לתת שירותים בהתאם להנחיות משרד הבריאות
צריכים ייעוץ מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם