למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

מגוון שירותים מקצועיים בתחום
הפיזיותרפיה והתנועה במרכז איימקס ישראל

מרכז איימקס- המרכז הישראלי לניתוח תנועה וספורט הוא מרכז פיזיקאלי חדשני המתמקד באבחון וניתוח תנועה, טיפולי פיזיותרפיה והתאמה ייחודית של מדרסים 3D.
איימקס הנו אחד מהמרכזים החדשניים והבודדים בעולם המבצע בדיקה דינאמית ופונקציונאלית, אשר מפענחת, מאתרת ומזהה את הבעיה במערכת התנועה בזמן אמת ומעניקה פתרון מדוייק, אמיתי ואפקטיבי לבעיית הכאב או הפציעה.
המרכז עוסק בתחום של ניתוח תנועה ובדיקה תלת מימדית מקצועית להליכה, לריצה ולהתאמת אופניים, למניעת פציעות חוזרות והקלה בכאבים ושיפור התפקוד באמצעות חקר התנועה והביומכאניקה.
המדרסים ה- 3D במרכז מותאמים על ידי גיבוס כפות הרגליים ללא נשיאת משקל במנח הביו-מכאני האופטימאלי. המדרס מיוצר בארה"ב על ידי מערכת לייזר ממוחשבת תלת מימדית.
שירותים באיימקס

שיעורי פילאטיס

BioMove Pilates אימוני פילאטיס במרכז איימקס בגישה ייחודית, על פי עקרונות הגישה הביומכאנית. פילאטיס בקבוצות קטנות עם פיזיותרפיסטים המוסמכים בהדרכת פילאטיס. מניעת פציעות ספורט ושיפור בתפקודים.

טיפולי פיזיותרפיה

מכון פיזיותרפיה במרכז, הדוגל בגישה ביו-מכאנית. פיזיותרפיה קלאסית משולבת בשיטות מתקדמות. טיפולי פיזיותרפיה לברך, לכתף, לגב, צוואר, ברכיים, כף רגל, פציעות ספורט, פגיעות אורתופדיות ונוירולוגיות.

מעבדת הליכה

שיפור ההליכה לכל מי שחווה קושי על רקע כאב, הגבלה בתנועה, צליעה וסיבות אחרות. ניתוח הליכה וסגנון התנועה האישי באמצעות מערכת מצלמות אינפרא-אדום ויצוג תלת מימדי מדויק של תנועות הגוף בהליכה.

התאמת אופניים

התאמת אופניים ע"י ניתוח סגנון הרכיבה האישי. בניית תכנית אימון מותאמת לרוכבים, שיפור טכניקת רכיבה, יצוג תלת מימדי מדויק של תנועות הגוף בזמן הרכיבה, מדידה של תנועת המפרקים ואיתור הגורמים לבעיות.

מדרסים

התאמת מדרסים ביומכניים לתיקון מנח כף הרגל ע"י שימוש בטכנולוגיה ממוחשבת מהמתקדמות בעולם לייצור מדרסים ביומכאניים תלת מימדיים. מדרסים לריצה, מדרסים לפלטפוס, מדרסים לדורבן ולכל אופי פעילות.

שיפור טכניקת ריצה

מעבדת ריצה המאפשרת ניתוח סגנון ריצה באמצעות מערכת מצלמות אינפרא-אדום, יצוג תלת מימדי מדויק של תנועות הגוף בזמן הריצה, איתור הגורמים לתנועות הלקויות, שיפור טכניקת ריצה ובניית תכנית טיפול.

מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס