למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
פילאטיס שיקומי
פילאטיס שיקומי בלב תל אביב
פילאטיס שיקומי בתל אביב, בקבוצות קטנות, באווירה נעימה ונינוחה המועברים על ידי מדריכי פילאטיס אשר הם פיזיותרפיסטים בהכשרתם.
מרכז איימקס שם לו לדגש לשלב שיטות שונות העולות בקנה אחד עם עולם הפיזיותרפיה, במטרה להקנות הרגלים בריאים שישמרו על בריאותכם.
שיטת העבודה הינה ייחודית, בעלת אוריינטציה שיקומית וטיפולית ומתאימה למגוון רחב של אוכלוסיות. אז אם גם אתם רוצים טיפול ייחודי המותאם עבורכם, בהתאם ליכולות ולצרכים שלכם אז לא צריך לחפש יותר – מרכז איימקס מציע לכם פילאטיס שיקומי בתל אביב.

פילאטיס שיקומי

ג'וזף פילאטיס היה מפתח השיטה מאחר וסבר כי פילאטיס יאפשר לאדם ליצור שליטה מוחלטת על גופו ויאפשר חיבור בין המודעות לגוף.
מאוחר יותר שכלל את השיטה והביא לעולם פילאטיס מכשירים על מנת לאתגר את הגוף אל מול כוח הכבידה.
השיטה שהחלה לצבור תאוצה יצרה אסכולות שונות שחלקן מתחבר לעולם הכושר וחלקן נושק לפילאטיס השיקומי.
תחום הפילאטיס השיקומי מתמקד בפציעות במערכת שריר-שלד, לקויות יציבה מולדות ונרכשות, בעיות שיווי משקל, כאבים כרוניים ועוד. לרוב, יוגדרו מטרות האימון לשיפור התפקוד היומיומי, שיפור ביצועים, חיזוק ואיזון מערכת השרירים, שחרור מפרקים וטיפוח יציבה. בפילאטיס שיקומי יש צורך בהתאמת תכנית טיפולים אישית עם מהלך שיקומי מסודר, יחס אישי ומעקב צמוד. שיטת האימון במרכז איימקס מתמקדת בגישה ייחודית, גישת BioMove, שעיקריה הם שילוב עקרונות ביומכאניים בדגש על תרגול פונקציונאלי. כמו כן, לצד הטיפול השיקומי מבצעים המדריכים שלנו אבחון מקיף לכל מטופל וזאת על מנת לזהות ליקויים בתבנית התנועה ולהאיץ את תכנית השיקום.

למי מתאים פילאטיס בדגש שיקומי?

ככלל, ניתן לומר כי פילאטיס שיקומי יכול להתאים לכל אדם, נשים וגברים, בכל מצב גופני, בכל גיל ובכל כושר גופני, וזאת בתנאי שעושים זאת נכון ועובדים עם ציוד פילאטיס איכותי. פילאטיס לנשים בהיריון הוא בהחלט ספורט נהדר שיכול להטיב עם מצבן וללוות אותן עד שלבי היריון מאוחרים. גם לאחר הלידה ימשיך ללוות הפילאטיס את הנשים ויסייע להן בחזרה בטוחה לשגרה. בפרט, יפיקו תועלת רבה מן השיעורים אנשים הסובלים מכאבים כרוניים: כאבי צוואר, כאבי גב, כאבי ברכיים, פציעות ומגבלות פיזיות. יתר על כן, אנשים הסובלים מלקויות יציבה, פתולוגיות הקשורות לעמוד השדרה וכמובן אנשים החולים בפרקינסון, אוסטאופורוזיס (דלדול עצם) ופיברומיאלגיה. חשוב להבין כי הדגש בגישתנו הוא התאמה אישית למצבו הייחודי של כל מטופל ומטופל, התרגיל יותאם למצבו ולא להפך.

מה היתרונות של פילאטיס?

המתעמלים בפילאטיס באופן קבוע, נהנים מגמישות רבה יותר בגופם, נהנים ממראה חטוב יותר ומדווחים על שיפור בהרגשתם הכללית.יתר על כן, חווים המתעמלים שיפור בסיבולת של שרירי הליבה וכפועל יוצא – טיפוח יציבה. בנוסף, זוכים המתעמלים בחיזוק שרירי הגו והגפיים התחתונות ונהנים מרפרטואר תנועות רחב יותר והתמודדות משופרת עם תנועות שגרמו להם לכאבים. נפש בריאה בגוף בריא – המוטו מאחורי הפעילות והמתעמלים יזכו למודעות מלאה לתנועותיהם, דרך ייצוב שרירי הליבה ומיצוי טווחי התנועה של עמוד השדרה.
פילאטיס בתל אביב בקבוצות קטנות במרכז איימקס מאפשר לכן ולכם להוציא את המקסימום מהגוף ולהשקיע בשיקום מקצועי, צרו קשר!   
מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס