החזרים למבוטחי כללית מושלם (עד 40% בהתאם לפוליסה שלך)
|
החזרים למבוטחים פרטית (עפ"י הפוליסה שלך)
למידע וייעוץ מקצועי
פילאטיס שיקומי תל אביב במרכז איימקס
פילאטיס שיקומי בתל אביב, בקבוצות קטנות, באווירה נעימה ונינוחה המועברים על ידי מדריכי פילאטיס אשר הם פיזיותרפיסטים בהכשרתם.
מרכז איימקס שם לו לדגש לשלב שיטות שונות העולות בקנה אחד עם עולם הפיזיותרפיה, במטרה להקנות הרגלים בריאים שישמרו על בריאותכם.
שיטת העבודה הינה ייחודית, בעלת אוריינטציה שיקומית וטיפולית ומתאימה למגוון רחב של אוכלוסיות. אז אם גם אתם רוצים טיפול ייחודי המותאם עבורכם, בהתאם ליכולות ולצרכים שלכם אז לא צריך לחפש יותר – מרכז איימקס מציע לכם פילאטיס שיקומי בתל אביב.

פילאטיס שיקומי בתל אביב

ג'וזף פילאטיס היה מפתח השיטה מאחר וסבר כי פילאטיס יאפשר לאדם ליצור שליטה מוחלטת על גופו ויאפשר חיבור בין המודעות לגוף.
מאוחר יותר שכלל את השיטה והביא לעולם פילאטיס מכשירים על מנת לאתגר את הגוף אל מול כוח הכבידה.
השיטה שהחלה לצבור תאוצה יצרה אסכולות שונות שחלקן מתחבר לעולם הכושר וחלקן נושק לפילאטיס השיקומי.
תחום הפילאטיס השיקומי מתמקד בפציעות במערכת שריר-שלד, לקויות יציבה מולדות ונרכשות, בעיות שיווי משקל, כאבים כרוניים ועוד. לרוב, יוגדרו מטרות האימון לשיפור התפקוד היומיומי, שיפור ביצועים, חיזוק ואיזון מערכת השרירים, שחרור מפרקים וטיפוח יציבה. בפילאטיס שיקומי יש צורך בהתאמת תכנית טיפולים אישית עם מהלך שיקומי מסודר, יחס אישי ומעקב צמוד. שיטת האימון במרכז איימקס מתמקדת בגישה ייחודית, גישת BioMove, שעיקריה הם שילוב עקרונות ביומכאניים בדגש על תרגול פונקציונאלי. כמו כן, לצד הטיפול השיקומי מבצעים המדריכים שלנו אבחון מקיף לכל מטופל וזאת על מנת לזהות ליקויים בתבנית התנועה ולהאיץ את תכנית השיקום.

למי מתאים פילאטיס בדגש שיקומי?

ככלל, ניתן לומר כי פילאטיס שיקומי יכול להתאים לכל אדם, נשים וגברים, בכל מצב גופני, בכל גיל ובכל כושר גופני, וזאת בתנאי שעושים זאת נכון ועובדים עם ציוד פילאטיס איכותי. פילאטיס לנשים בהיריון הוא בהחלט ספורט נהדר שיכול להטיב עם מצבן וללוות אותן עד שלבי היריון מאוחרים. גם לאחר הלידה ימשיך ללוות הפילאטיס את הנשים ויסייע להן בחזרה בטוחה לשגרה. בפרט, יפיקו תועלת רבה מן השיעורים אנשים הסובלים מכאבים כרוניים: כאבי צוואר, כאבי גב, כאבי ברכיים, פציעות ומגבלות פיזיות. יתר על כן, אנשים הסובלים מלקויות יציבה, פתולוגיות הקשורות לעמוד השדרה וכמובן אנשים החולים בפרקינסון, אוסטאופורוזיס (דלדול עצם) ופיברומיאלגיה. חשוב להבין כי הדגש בגישתנו הוא התאמה אישית למצבו הייחודי של כל מטופל ומטופל, התרגיל יותאם למצבו ולא להפך.

מה היתרונות של פילאטיס?

המתעמלים בפילאטיס באופן קבוע, נהנים מגמישות רבה יותר בגופם, נהנים ממראה חטוב יותר ומדווחים על שיפור בהרגשתם הכללית. יתר על כן, חווים המתעמלים שיפור בסיבולת של שרירי הליבה וכפועל יוצא – טיפוח יציבה. בנוסף, זוכים המתעמלים בחיזוק שרירי הגו והגפיים התחתונות ונהנים מרפרטואר תנועות רחב יותר והתמודדות משופרת עם תנועות שגרמו להם לכאבים. נפש בריאה בגוף בריא – המוטו מאחורי הפעילות והמתעמלים יזכו למודעות מלאה לתנועותיהם, דרך ייצוב שרירי הליבה ומיצוי טווחי התנועה של עמוד השדרה.
פילאטיס בתל אביב בקבוצות קטנות במרכז איימקס מאפשר לכן ולכם להוציא את המקסימום מהגוף ולהשקיע בשיקום מקצועי, צרו קשר!   

סאם ח'מיס - מרכז איימקס
ד״ר סאם ח׳מיס

מומחה וחוקר בתחום של ביומכאניקה וניתוח תנועה, מנהל את המעבדה לחקר ההליכה והתנועה במרכז הרפואי ת"א (איכילוב) ועוסק בהערכה, אבחון וניתוח הליכה ותנועה ומחקר. סאם הוא פיזיותרפסיט מוסמך, בוגר אוניברסיטת ת"א לתואר ראשון בפיזיותרפיה (B.PT) ושני (M.Sc) וכן בעל תואר שלישי (PhD) בתחום של ניתוח הליכה.


תפריט נגישות

מחירון טיפולים
 • טיפול פיזיותרפיה פרטני – 300 ש"ח
 • פגישת ייעוץ עם ד״ר סאם ח׳מיס – 480 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה עם דו"ח – 1,600 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה כולל פגישת הסבר לאחר כשלושה שבועות – ללא דו"ח – 1,150 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים – 2,900 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים לילדים – משתנה לפי מידת כף הרגל והאבחנה – 1,200-2,900 ש"ח
האם אנחנו עובדים עם הקופות או ביטוחים פרטיים?

איימקס היא קליניקה פרטית ואין לנו הסדר עם קופות החולים.

חברי כללית מושלם יכולים לקבל החזר של עד 94 ₪ לטיפול בכפוף לפוליסה.

בנוסף, מבוטחים בביטוחי בריאות פרטיים יכולים לבקש החזרים של עד כ-80% מעלות הטיפול, בהתאם לפוליסה שלהם.

שעות הפעילות
 • יום ראשון 8:00-19:00
 • יום שני 13:00-22:00
 • יום שלישי סגור
 • יום רביעי 12:00-20:30
 • יום חמישי 13:00-22:00
 • יום שישי 8:00-14:00
 • יום שבת סגור
אנחנו ממשיכים כל הזמן לתת שירותים בהתאם להנחיות משרד הבריאות
צריכים ייעוץ מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם