החזרים למבוטחי כללית מושלם (עד 40% בהתאם לפוליסה שלך)
|
החזרים למבוטחים פרטית (עפ"י הפוליסה שלך)
למידע וייעוץ מקצועי
פיזיותרפיה פרטית

לאחר החלפת ירך, ברך או בכלל ניתוח גב ומתקשים לצאת מהבית אל מסגרת הטיפולים? קרוב שלכם עבר חלילה אירוע מוחי וזקוק להמשך טיפול שמרני אינטנסיבי? חווים הידרדרות פיזית בעקבות חבלה או אשפוז ממושך בבית החולים? אתם זקוקים ככל הנראה לפיזיותרפיה פרטית בבית! ואנו משרתים בדיוק מטרה זו.

מעבר לקושי הפיזי לצאת מהבית ישר אחרי ניתוח, ומעבר לחסכון בזמן, צוות איימקס מוסמך ומקצועי יודע לתת טיפול אופטימלי בפרק זמן מוגדר ישר בסלון ביתכם! 

יתרה מכך, לימדה אותנו תקופת הקורונה, כי יש צורך בהגעתו של פיזיותרפיסט פרטי הביתה, על מנת לאפשר למתרפא לקבל את הטיפול הטוב ביותר, גם במסגרת ימים מאתגרים אלו.

 

פיזיותרפיה בבית הלקוח

פיזיותרפיה בבית הלקוח מסייעת למציאת פתרונות נקודתיים לקשיים איתם מתמודדים אנשים לאחר פציעות, חבלות ומחלות, יחד עם תדרוך בני הבית ותרגול פונקציונלי לצורך שיפור איכות החיים ומתן כלים לאורח חיים אופטימלי ועצמאי ככל הניתן. אנשים המתקשים לבצע מעברים מהספה לכיסא ומהמיטה לקימה, אלו המתקשים לעלות מספר מדרגות ואלו המעוניינים לפעול לאיתור סכנות מבעוד מועד וקבלת מידע והכוונה לצורך שיפור איכות חייהם ייהנו מהפתרון של טיפולי פיזיותרפיה בבית.

פיזיותרפיסט פרטי המגיע הביתה יפעל למען בטיחות המטופל, ייתן עצות מעשיות לגבי התאמת מקום המגורים וכמובן ידריך את המטופל לשימוש באביזרי עזר שימושיים.   

פיזיותרפיה פרטית בבית ופיזיותרפיה בכלל מטרתה להשיב אדם לתפקודו הקודם. זאת כמובן בהתייחס לסוג הפגיעה אותה חווה. בין אם לאחר ניתוח אורתופדי אלקטיבי, לאחר אירוע מוחי או לאחר מחלה ממושכת אשר גרמה לירידה בתפקוד הבסיסי, לכולם מכנה משותף והוא הצורך בפיזיותרפיה, הצורך בשיקום הגוף.

 

מה המטרות של פיזיותרפיה פרטית בבית הלקוח?

פיזיותרפיה פרטית בבית המטופל שמה לה לדגש למצוא פתרונות מותאמים אישית ומענה לקשיים אותם חווה המטופל ובני משפחתו בסביבת המגורים.

לדוגמה, אחרי פגיעות אורתופדיות ונוירולוגיות מתקשים אנשים רבים להתיישב בספה, לשכב על המיטה ולקום ממנה, לעלות ולרדת מדרגות ולהתאים את הסביבה הביתית למצבם החדש (בן אם הוא זמני או קבוע).
פיזיותרפיסט שמגיע הביתה ילמד את צורכי המטופל, את האתגרים שמציע הבית ויתן כלים מעשיים שיקלו על עצמאות המטופל ועל עזרת המשפחה או המטפלים כגון הגבהות מתאימות למיטה או אחיזות במקלחת. אנחנו מבינים כי התנהלות יומיומית יכולה להיות מתישה ומסורבלת ורוצים לעזור ככל הניתן על מנת לאפשר חיים נוחים ונעימים יותר. 

 

פיזיותרפיה בבית בפינה הנוחה
פיזיותרפיה בבית, בפינה הפרטית שלך

 

לאחר הערכה קלינית ואבחון, תבנה תכנית טיפול שמרנית בפיזיותרפיה. טיפול הפיזיותרפיה עצמו יכלול הורדת כאב באמצעים שונים, שימור וחיזוק שרירים, טיפול בטווחי תנועה, שיקום תחושתי, שיפור היציבה, תרגול פרופריוספטיבי, תרגול שיווי משקל בתכנית למניעת נפילות ועוד.

חשוב מאוד לשים לב לסכנות נוספות הקיימות בבית ומהן ניתן להימנע או לאמצעים שיקלו על איכות חייהם של המטופלים. לשם כך מגיע פיזיותרפיסט לבית ולומד את הסביבה על בוריה כדי לאפשר חיים בטוחים יותר וקלים יותר.

אנו במרכז איימקס, מאפשרים הגשמה של מטרה זו, בסביבתו הטבעית של המטופל, בביתו. 

אנו מספקים שירות של פיזיותרפיה פרטית במסגרת ביקורי בית הכוללת תכנית מובנית ומבוססת מטרה.

 

שאלות ותשובות על פיזיותרפיה בבית 

מה יתרונות הטיפול של פיזיותרפיה פרטית בבית הלקוח?

יתרונות הטיפול בבית הלקוח הם שיקום ספציפי בסביבה הטבעית, ונוחות. פיזיותרפיסט מורשה ומוסמך יגיע ישירות אל בית המטופל ויספק שירות עם האמצעים הקיימים בבית המטופל וציוד בסיסי נלווה. יתרונותייה של פיזיותרפיה פרטית במקרה זה היא הפניות של המטפל והיכולת לבנות תוכנית טיפולים ממוקדת ומותאמת אישית.

 

מי יהנה מפיזיותרפיה ביתית?

ככלל, אנחנו ממליצים למטופלים שיכולים להגיע אל מרכז איימקס לבוא אלינו מאחר ובמרכז קיימים כל הפתרונות הטיפוליים המתקדמים ביותר עבורם. מטופלים שאינם יכולים לבוא אלינו או שהטיפול בהם נעשה על מנת לאפשר להם להתאקלם ולהסתגל לסביבת המגורים הטבעית שלהם ייהנו מטיפול ביתי על ידי צוות הפיזיותרפיסטים שלנו.

 

מי הם הפיזיותרפיסטים שיגיעו אליכם הביתה?

אנחנו מבינים את החשיבות הרבה של טיפול ביתי ועושים כל שביכולתנו על מנת לספק לכם את הטיפול המסור, המקצועי והאיכותי ביותר עבור מצבכם. כל הפיזיותרפיסטים שיגיעו אליכם הביתה הם מטפלים מובילים אצלנו במרכז. פיזיותרפיה בבית היא שליחות עבורנו ואנחנו נותנים לה חשיבות רבה בסדרי העדיפויות שלנו. כמו כן, אנחנו מבינים שמי שמבקש לעצמו פיזיותרפיסט פרטי מצפה לקבל את הטוב ביותר, ולאור זה אנחנו פועלים.

 

מה היתרונות של איימקס על פיזיותרפיסטים ביתיים אחרים?

בעוד פיזיותרפיסט ביתי מגיע עם כל הידע והציוד שברשותו, אצלנו – שירות ביקורי הבית מלווה בתמיכה ומעטפת מקצועית של מרכז איימקס וייעוץ של ד"ר סאם ח'מיס, מומחה לניתוח תנועה וביומכניקה קלינית מזה 20 שנה. 

תכנית הטיפול ומטרות הטיפול הן תחת פיקוח מקצועי צמוד. במידה וקיים צורך ניתן לקיים ייעוץ או להשתמש בטכנולוגיות הקיימות במכון איימקס עצמו, מרכז חדשני ומתקדם המעניק ערך רב לטיפול ושיקום חולים.

 

טיפול פיזיותרפיה פרטי בבית - איימקס
ניתן לבצע תרגול באמצעות אביזרי עזר – גם בבית!

 

האם סביבת המגורים הביתית מאפשרת טיפול פיזיותרפי אידיאלי?

הניסיון הרב של צוות הפיזיותרפיסטים שלנו, הן בטיפולי פיזיותרפיה מורכבים והן בסביבות עבודה שונות, מאפשר להם להתאים את עצמם לסביבת העבודה ולהוציא את המיטב עבור קהל המטופלים. צריך לזכור כי המטופלים צריכים להסתגל במהירות האפשרית לסביבה הביתית ועל כן אנחנו בוחנים בקפידה את הסביבה ומתאימים את אופי הטיפול אלייה.  

 

אילו שיטות טיפול אפשר לבצע בעת פיזיותרפיה פרטית בבית?

יש בידינו שיטות טיפול רבות אותן ניתן להכניס אליכם הביתה. בין השיטות האפשריות אותן ניתן לשלב בטיפולי פיזיותרפיה פרטיים בבית המטופל ניתן למצוא תרגול משוכלל, שימוש באמצעי חבישה וטייפינג מתקדמים, שימוש בדיקור מערבי, טיפול ברקמה רכה, טיפולים מנואליים ועוד. כמובן כי גם הליכה, ביצוע מעברים בתוך חלל הבית, עלייה וירידה של גרמי מדרגות, קימה, ישיבה ושכיבה ועוד פעולות תפקודיות יומיומיות הן חלק בלתי נפרד מהעבודה בבית הלקוח.

 

יש לכם שאלות נוספות, מעוניינים בקבלת ייעוץ מקצועי ללא תשלום – צרו איתנו קשר – איימקס, המרכז הישראלי לניתוח תנועה וטיפולי פיזיותרפיה 03-5222583


סאם ח'מיס - מרכז איימקס
ד״ר סאם ח׳מיס

מומחה וחוקר בתחום של ביומכאניקה וניתוח תנועה, מנהל את המעבדה לחקר ההליכה והתנועה במרכז הרפואי ת"א (איכילוב) ועוסק בהערכה, אבחון וניתוח הליכה ותנועה ומחקר. סאם הוא פיזיותרפסיט מוסמך, בוגר אוניברסיטת ת"א לתואר ראשון בפיזיותרפיה (B.PT) ושני (M.Sc) וכן בעל תואר שלישי (PhD) בתחום של ניתוח הליכה.


תפריט נגישות

מחירון טיפולים
 • טיפול פיזיותרפיה פרטני – 300 ש"ח
 • פגישת ייעוץ עם ד״ר סאם ח׳מיס – 480 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה עם דו"ח – 1,600 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה כולל פגישת הסבר לאחר כשלושה שבועות – ללא דו"ח – 1,150 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים – 2,900 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים לילדים – משתנה לפי מידת כף הרגל והאבחנה – 1,200-2,900 ש"ח
האם אנחנו עובדים עם הקופות או ביטוחים פרטיים?

איימקס היא קליניקה פרטית ואין לנו הסדר עם קופות החולים.

חברי כללית מושלם יכולים לקבל החזר של עד 94 ₪ לטיפול בכפוף לפוליסה.

בנוסף, מבוטחים בביטוחי בריאות פרטיים יכולים לבקש החזרים של עד כ-80% מעלות הטיפול, בהתאם לפוליסה שלהם.

שעות הפעילות
 • יום ראשון 8:00-19:00
 • יום שני 13:00-22:00
 • יום שלישי סגור
 • יום רביעי 12:00-20:30
 • יום חמישי 13:00-22:00
 • יום שישי 8:00-14:00
 • יום שבת סגור
אנחנו ממשיכים כל הזמן לתת שירותים בהתאם להנחיות משרד הבריאות
צריכים ייעוץ מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם