החזרים למבוטחי כללית מושלם (עד 40% בהתאם לפוליסה שלך)
|
החזרים למבוטחים פרטית (עפ"י הפוליסה שלך)
למידע וייעוץ מקצועי
פיזיותרפיסט פרטי

אנשים רבים שואלים מתי הם צריכים לפנות לפיזיותרפיסט ולא תמיד מבינים עד תום את מהות תפקידו. בשורות הבאות עושה לכם מרכז איימקס סדר בנושא, מספק 10 סיבות מרכזיות בגינן כדאי לפנות לפיזיותרפיסט ומסייע לכם במציאת פיזיותרפיסט מומלץ עבורכם.

פיזיותרפיה הוא מקצוע בריאות פרא-רפואי קונבנציונלי העוסק בטיפול ובשיקום ממחלות, פציעות ומצבים פיזיולוגים שונים באמצעים פיזיקליים מגוונים. 

פיזיותרפיסטים ממלאים תפקיד מרכזי בטיפול ושימור תיפקודן של אוכלוסיות רבות ומגוונות לרבות הגיל השלישי, ילדים, ספורטאים מקצועיים וחובבנים כאחד ועוד. ניתן לפנות באופן עצמאי וללא הפניה אל מכוני פיזיותרפיה פרטיים ואל אלה אשר מפעילות קופות החולים (עם הפניה מטעם רופא המשפחה או רופא מומחה) 

מטרת הטיפול בפיזיותרפיה היא להשיב את הפונה לתפקוד מלא, כוח וטווחי תנועה תקינים ללא כאב לאחר פציעה או מחלה.

 

פנייה לפיזיותרפיסטים – יתרונות

נשאלת השאלה מתי ובאיזה אופן יכול הפיזיותרפיסט לתרום לאוכלוסייה הכללית ומהן האינדיקציות לפנייה לפיזיותרפיסט מוסמך.

אצל ספורטאים מקצוענים, ליווי של פיזיותרפיסט פרטי ומומלץ הינו מובן מאליו. רובם צועדים כברת דרך ארוכה בליווי הפיזיותרפיסט הצמוד. לעומת זאת, קיים לעיתים בלבול בנוגע למתי לפנות אל פיזיותרפיסט כשאינך נכלל בקטגוריה המובנת מאליה.

כיום הדרך המקובלת לפנות לפיזיותרפיה הינה על ידי המלצתו של רופא משפחה או רופא מומחה כמו אורטופד או נוירולוג. בשנים האחרונות, הפנייה הישירה אל מכוני פיזיותרפיה פרטיים, מקובלת גם היא.

פיזיותרפיה פרטית אף מוכרת על ידי חלק מקופות החולים ועל ידי ביטוחי בריאות פרטיים רבים.

האם יש יתרונות בייעוץ עם פיזיותרפיסט לאוכלוסייה המבוגרת הכללית? לפי הנתונים המחקריים העדכניים, מסתמן שהתשובה לכך היא כן. 

בין השירותים שמספק הפיזיותרפיסט למטופל קיים תחום השיקום הפיזיקלי, חינוך ליווי והדרכה, שיפור ביצועים ספורטיביים או תפקודים יום-יומיים, המלצות למדרסים והנעלה במידת הצורך ועוד.

פיזיותרפיסט מורשה (מי שסיים את לימודיו האקדמיים ועבר בהצלחה מבחן רישוי ממשלתי) ניתן למצוא הן במרפאות הפרטיות, בבתי החולים, במרכזי השיקום, בבתי אבות ואף בחלק ממרכזי הספורט. 

טיפול בפנייה אל פיזיותרפיסט מוסמך יכלול ראיון מקיף, בדיקה קלינית מעמיקה שתכלול הסתכלות והערכת היציבה, בדיקת כוח גס, טווחי תנועה, בדיקת תחושה, רפלקסים, אורך וגמישות שרירים ועוד בדיקות ספציפיות לבעיה אתה פונים. במידת הצורך הבדיקה הקלינית תגובה בהדמיה מסוג מסוים או לדוגמא בבדיקה במעבדת תנועה.

לאחר שלב זה יקבעו מטרות משותפות עם המטופל ותבנה תוכנית טיפול מותאמת.

טיפולי פיזיותרפיה נעים בין פעם למספר פעמים בשבוע כאשר כל פגישה אורכת כ-45 דקות. משך תקופת הטיפול תלויה בבעיה עמה פונים ויכולה לנוע בין מספר מועט של מפגשים ועד תקופה ארוכה של שיקום.

 

סאם חמיס - פיזיותרפיסט מומחה
ד"ר סאם ח'מיס – פיזיותרפיסט מומחה שעובד עם הידיים

 

10 סיבות חשובות ונפוצות לפנות לטיפול אצל פיזיותרפיסט:

 

1. מניעת פציעות

פיזיותרפיסטים עוסקים במניעת פציעות על ידי הדרכת המטופל לדפוסי יציבה, תנוחה ותנועה תקינים.
המטרה היא לסייע בהפחתת הסיכון להיפצע או לחלופין, להימנע מפציעה חוזרת ונשנית. 

בדרך כלל, מבקשים את עצתו של הפיזיותרפיסט על מנת להשתקם מפציעה או "כמעט" פציעה שקרתה תוך כדי אימון בחדר הכושר, בתחילתה של שגרת כושר חדשה או עקב התפתחות בעיה תעסוקתית כלשהי (כגון כאבי גב תחתון). בתהליך השיקום הפיזיותרפיסט מנחה את המטופל בכל שלבי הטיפול, מסייע לו על פי תכנית מובנית ומדריך למזעור הסיכויים לפציעה חוזרת. 

מניעה תמיד עדיפה משיקום. לכן טרם הכניסה לשגרת אימונים בחדר הכושר רצוי להתייעץ עם פיזיותרפיסט מומלץ כדי שיוכל לתת את ההכוונה הנכונה מבעוד מועד ובכך למנוע פציעה.

פנייה לפיזיותרפיסט במטרה למנוע פציעות תכלול הערכה יסודית: החל מבירור לגבי ההיסטוריה הרפואית, המצב הרפואי הנוכחי ויעדים לעתיד. במהלך הבירור תתבצע הערכה גופנית על מנת להבין טוב יותר את תבניות התנועה של גוף המטופל, וזאת בכדי לאתר ליקויים אופציונליים לפציעה עתידית וכלה בבניית תוכנית טיפול שמטרתה השגת יעדים ומניעת פציעות.

טיפול פיזיותרפי יעסוק בחיזוק, שמירה על טווחי תנועה, אורך שרירים, תרגול שיווי משקל ועוד.

כמו כן, בטיפול יינתנו המלצות לתכנית תרגול עצמאית. אל ההמלצות יתווספו גם טיפים לגבי הנעלה מתאימה ורלוונטית למבנה הביומכני הספציפי של הנבדק.

 

2. יציבה ושיווי משקל

יציבה לקויה עלולה להוות גורם עיקרי לכאבים המופיעים במהלך החיים, לכן הערכה מוקדמת ושיפור היציבה במצב הפיך יכולים למנוע כאבים ופציעות. זיהוי ליקויים של שיווי משקל בזמן עשוי למנוע נפילות עתידיות וכיוצא בזה אף שברים וטראומות אחרות לגוף.

קרוב לוודאי שרוב האנשים לא שמים לב ליציבה שלהם במהלך היום, אך הם חווים כאבים באזורים שונים המשפיעים על חיי היום-יום שלהם כגון כאבי צוואר, גב או רגליים. ייתכן מאוד כי היציבה מהווה חלק ניכר מהבעיה.

מחקרים רבים מצביעים על כך שאחת הסיבות הנפוצות ביותר לכאבי ראש תכופים בקרב אנשים שעובדים בעבודה משרדית ויושבנית היא ישיבה ממושכת שאינה תקינה, והיא זו המובילה ליציבה לקויה. פיזיותרפיסט במצב זה, מסייע לפתח מודעות טובה יותר ליציבה, מייעץ לגבי שיפור עמדת העבודה ושיפור תפקוד שרירי היציבה והליבה. כל זאת כדי להימנע מכאבים אלו. 

פיזיותרפיסט מומלץ ומקצועי יספק מגוון תרגילים ממוקדים שמטרתם לחזק את שרירי היציבה וידריך את המתרפא לאורך תהליך השיקום כולו.

 

פיזיותרפיסט פרטי צמוד
שיפור יציבה עם אמצעים מתקדמים ובעזרתו של פיזיותרפיסט צמוד

 

טיפול בשיווי משקל ותגובות שיווי המשקל רלוונטי לאוכלוסיות שונות ובעיקר לגיל השלישי כאשר מדובר באוכלוסייה הבריאה. הטיפול ידגיש תרגול במצבים שונים של שיווי משקל סטטי והן של שיווי משקל דינמי.

 

3. כאב

הסיבות להופעת כאב מגוונות וקיימים כאבים מסוגים שונים- 

כאב כרוני וקבוע, שנוכח תמיד אפילו בעצימות נמוכה. 

כאב חריף הנמשך יותר מ-3 ימים לאחר פציעה, אם השלב הראשוני בתהליך הריפוי עבר ועדיין קיים כאב רצוי להיוועץ  עם רופא המשפחה, רופא מומחה או פיזיותרפיסט על מנת לאתר את הנזק ולטפל בו. 

כאב מפושטכאב שעשוי להיות קשור למחלות ראומטיות שונות, פיברומיאלגיה ועוד סיבות רפואיות. יש ראשית לבצע אבחון רפואי!. זהו כאב שרצוי לפנות אל רופא מטפל על מנת לאבחן את מקורו ובהתאם לאבחנה לטפל גם באופן שמרני בפיזיותרפיה.

הכאב מופק בקלות בתנועה מסוימת הפציעה משפיעה על משהו ספציפי וכדי לא להימנע מאותה התנועה למשך זמן רצוי ללכת להיבדק.

פיזיותרפיסט יכול לעזור ולהקל בכאבים הנעים על כל הספקטרום, החל מכאבים חזקים מאוד, ועד אלו שהם רק מטרידים. 

הפיזיותרפיסט משתמש בטכניקות מנואליות רבות לשם הקלה על כאב. טכניקות אלו מגרות מסלולים עצביים ספציפיים במטרה להפחית את סף רגישותם. בנוסף, הפיזיותרפיסט מתאים תוכנית תרגול הדרגתית שמטרתה להפחית כאב ולפתח כושר, כוח וסיבולת לפי כאב. בדרכים אלו הפיזיותרפיסט יכול להשפיע לטובה על התפקוד היומיומי ואיכות החיים שלך.

 

4. גמישות ואורך שרירים שמור 

פעילות גופנית מהווה שבירת שגרה לישיבה הממושכת בעבודה וגם חשובה עבור הבריאות הכללית.

להלן דוגמאות למתיחות פשוטות שמומלצות לביצוע במהלך יום העבודה:

 • במידה והקלדה מול מחשב הינה פעולה שאתה מבצע באופן תדיר לאורך יום עבודה מומלץ לבצע מתיחות של שרירי האמה ושורש כף היד.
 • במידה והנך סובל מכאבי צוואר, מומלץ לבצע מספר מתיחות לשרירי הצוואר שיעזרו לשפר את תנועות הראש.
 • במידה והנך יושב מרבית היום וסובל מכאב גב תחתון, רצוי לקום לעמידה ולבצע מתיחה לאחור של הגב התחתון, זוהי תנועת יישור גבי ההפוכה למנח עמוד השדרה בישיבה.

מתיחות שרירי צוואר

פיזיותרפיסט בקיא באנטומיה של הגוף ולכן יכול לתכנן תוכנית תרגול יסודית וממוקדת הכוללת תנועתיות מפרקית ומתיחות לשרירים בהתאם לתפקוד ופעולות היום יום. 

עם זאת, עבור אנשים מסוימים מתיחות לא יעזרו להפחית את תחושת הנוקשות וזאת מכיוון שנוקשות עשויה להיות סימפטום של גמישות יתר של המפרקים. בגמישות יתר, יש היעדר תמיכה אקטיבית של שרירים לייצוב המפרקים ובתגובה המוח עלול להפעיל שרירי תנועה גדולים ושטחיים באופן מוגבר מהרגיל כדי לעזור בפעולת ייצוב המפרקים. מצב זה עלול להוביל לנוקשות. לכן במקרה זה, מתיחות לא יעזרו ואף עלולות להחמיר את הבעיה. פיזיותרפיסט המנוסה בתחום גמישות היתר יבנה תכנית תרגילים מותאמת לבעיה הספציפית ולסיבותיה.

 

5. החלמה מניתוח מורכב

ברוב המקרים לאחר ניתוח מורכב ישנה הפחתה משמעותית בפעילות מצד המטופל ולכן מתפתחת ירידה בסיבולת הגופנית, חולשת שרירים, אובדן של טווחים ותפקוד. מצב זה מהווה מכשול בחזרתו של המטופל לתפקוד הבסיסי ולפעילות הגופנית היומיומית שקדמה לניתוח.

במהלך תקופת ההחלמה מהניתוח הפיזיותרפיסט ילווה באמצעות בניית תוכנית שיקום שמטרתה להחזיר בהדרגה את התפקוד והכושר הגופני בבטחה וביעילות עם תשומת לב למצב המטופל והכרה של התוויות הנגד בהתאם לאבחנה הרפואית. 


תרגול קוארדינציה אחרי קרע ברצועה הצולבת בברך

 

6. ניהול המחלה 

ישנן אבחנות שונות המלוות בתלונות המטופל אשר המענה אליהן על ידי הרופא הוא באמצעות תרופות. דוגמאות למחלות מסוג זה הן סוכרת סוג II, מחלת לב ודלקות מפרקים. פיזיותרפיסט יכול לתרום את חלקו לטיפול באבחנה ובסימפטומים ע"י טיפול ותוכנית תרגול שיעזרו לנהל את המחלה בהתבסס על האבחנה ובשילוב ממצאי הערכה קלינית.

 

7. תמיכה במגבלה פיזית

ישנם מצבים רבים בהם אנשים נולדים עם מוגבלות פיזית כלשהי ובמקרים אחרים, המגבלה הפיזית נרכשת במהלך ההתבגרות או לאחר תאונות דרכים, פציעות והתפרצויות של מחלות. פיזיותרפיסטים מיומנים במתן תמיכה טיפולית במצבים מסוג זה.

תכנית הטיפול של הפיזיותרפיסט תהייה מותאמת לאבחנה וממוקדת לתמוך ולשפר את תפקודו של אותו האדם. בהסמכתו של הפיזיותרפיסט להתאים מכשירים, סדים ואביזרים שונים על מנת להקל על התניידותו של המטופל.

 

8. התאוששות מניתוחי החלפות מפרקים

עוד לפני כניסה לניתוח החלפת מפרק, כדאי לפגוש פיזיותרפיסט אשר ייתן בנוסף לטיפול השמרני גם קווים מנחים והדרכה לצרכים ולמה שיתבצע לאחר הניתוח. מטרת הטיפול לפני הניתוח היא להגיע לזמן הניתוח עם מוכנות פיזיקלית גבוהה ובמצב האופטימלי מבחינת טווחי תנועה במפרק וכוח שרירים.

לאחר הניתוח, הכרחי לראות פיזיותרפיסט. לאחר הניתוח הפיזיותרפיסט יעזור לחזור לרמת תפקוד בשאיפה טובה יותר ממה שהייתה לפני הניתוח. 

 

9. קבלת משוב בזמן אמת

 שירות מסוג זה יכול לשמש למקרים שונים ומגוונים החל מאדם שלקה באירוע מוחי ועד לספורטאים החוזרים לספורט לאחר פציעה או כאלו שרוצים לשפר את הביצועים שלהם.

ארגז הכלים של הפיזיותרפיסט יכלול מכשור טכנולוגי המאפשר לפקח על דפוסי התנועה ועל הפעילות השרירית בזמן אמת, למשל מכשיר פידבק עם גירוי חשמלי המאפשר לזהות את העבודה השרירית ולהבטיח כיווץ ועבודה נכונה. קיימת גם האפשרות להשתמש במשוב בזמן אמת על מנת לשפר תבניות תנועה במעבדת תנועה אל מול מצלמות.

משוב כזה מאפשר לפיזיותרפיסט לזהות את מקור הסימפטומים, ולהביא לתהליך שיקום אופטימלי או לשיפור ביצועים אתלטיים.

 

10. התנהלות ביומיום וחזרה לפעילות גופנית לאחר לידה

במהלך הלידה וההיריון מתרחשים שינויים רבים בגוף האישה. פיזיותרפיסט יכול לטפל בכאבים הקשורים להריון וללידה, ובשימור ושיפור שרירי רצפת האגן. כמו כן ניתן ללוות את האישה בפיקוח על תכנית הפעילות הגופנית המתבצעת. פיזיותרפיסטית המתמחה בבריאות האישה יכולה לעזור במיוחד עם רצפת האגן, שלפוחית השתן ועם בעיות המעי הרגיז שעלולות להתרחש לאחר הלידה.

פיזיותרפיה היא אופציה בטוחה יותר מאשר אימון כושר אישי, בשל הבנה עמוקה של השפעות ההיריון על השרירים, הרצועות והמפרקים, והבנה טובה של מה מתאים ונכון לגוף בחודשים הראשונים לאחר הלידה. אימהות טריות עלולות לפתח כאבים כאשר חוזרות לפעילות ברמה גבוהה מדי ומהר מדי או בעקבות ביצוע שגרת תרגול לא מתאימה. בעיות רפואיות יכולות להתרחש שבועות או חודשים לאחר לידת תינוק ולכן כדאי להיות תחת טיפול שמרני ותחת השגחתו של פיזיותרפיסט מומלץ לתחום זה.

 

איך למצוא פיזיותרפיסט פרטי מומלץ?

אם הגעתם עד כאן אז בוודאי חיפשתם או לפחות תהיתם איך למצוא פיזיותרפיסט מומלץ?
מאחר וקשה להתרשם מהרמה המקצועית של מטפלים בטרם מתחילים את הטיפול הלכה למעשה צריך לנסות ולמצוא דרכים, טיפים והמלצות שיקלו עליכם את מלאכת הבחירה, הנה מספר עצות יעילות:

 

1. פיזיותרפיסט מומלץ באזור – אם לדוגמה אתם מתגוררים בעיר הגדולה אז כדאי לחפש בקבוצות פייסבוק גדולות המלצות לפיזיותרפיסט פרטי בתל אביב. שאלה אחת ותקבלו מבול של תגובות.

 

2. המלצות על פיזיותרפיסט – אם קיבלתם מספר שמות ועכשיו אתם רוצים להעמיק את המחקר על כל אחד ואחד מהם אז כדאי לפנות אל הביקורות וההמלצות שהם קיבלו הן בגוגל והן ברשתות החברתיות. אלה יכולות להיות אינדיקציה לגבי רמת השירות.

 

3. תחום ההתמחות של פיזיותרפיסטים – לא כל פיזיותרפיסט מומחה בכל תחום. כפי שבוודאי הבנתם גוף האדם מורכב מאוד וכל אזור בו הוא עולם ומלואו. לכן, כדאי לשאול האם יש פיזיותרפיסטית רצפת אגן בנמצא, האם יש פיזיותרפיסט שיקומי, האם יש פיזיותרפיסט לכאבי גב וכך הלאה. לרוב, מכון פיזיותרפיה פרטי יעסיק מספר מטפלים על מנת לתת מענה מקיף ללקוחות.

 

4. פיזיותרפיסט מומלץ הוא מקור הידע שלכם וככזה אתם מצפים שהוא יהיה מעורה במחקרים עדכניים ויהיה מעיין נובע של ידע בתחום מומחיותו.

 

5. פיזיותרפיסט מומלץ צריך להיות מאובזר בהתאם – אמנם אין גבול ליצירתיות האנושית אך ציוד פיזי ואבזור מתאים עתידים לסייע מאוד בטיפולי פיזיותרפיה. ישנו ציוד פיזיותרפיה רב שמשמש כעזר למטפל וככלי פונקציונלי למטופל: גליל, כדור, קינזיוטייפ, טרה-בנד, אביזרים אורטופדיים, מיטות טיפול או כל אמצעי אחר. אם יש ביכולתכם להגיע אל מכון פיזיותרפיה פרטי ולא להסתפק בטיפול ביתי אז ההמלצה היא אכן ללכת (אלא אם מדובר על פיזיותרפיה שיקומית שצריכה להתבצע בבית המטופל על מנת לסייע לו להסתגל הביתה).

 

סובלים? אל תיכנעו לכאב! פנו אלינו עוד היום
רוצים לקבל מידע מקצועי? אנא השאירו מייל
סובלים? אל תיכנעו לכאב!
פנו אלינו עוד היום
רוצים לקבל מידע מקצועי? אנא השאירו מייל

 

פיזיותרפיסט פרטי או פיזיותרפיסט של קופת החולים?

כיום, מרבית קופות החולים בישראל מפעילות מערך שיקומי עצמאי ומעסיקות פיזיותרפיסטים דרך קופת החולים. החסרונות של מערך הפיזיותרפיה של קופות החולים הם התורים הארוכים ומספר המטופלים המקבלים טיפול בו זמנית. בזמן שאצל פיזיותרפיסט פרטי תקבלו יחס של אחד על אחד והוא כמובן יוכל ללוות אתכם גם מעבר לטיפול ולתת לכם מענה לשאלות אז בקופות החולים אין את הפריבילגיה הזו.

בנוסף, כאשר אתם פונים לפיזיותרפיסט פרטי אז יש לכם את האפשרות לבחור בזה שמתמחה בדיוק בבעיה ממנה אתם סובלים, תהיה לכם גמישות רבה יותר בשעות הטיפולים וכמובן ללא הגבלה על מספר הטיפולים הדרוש. פרט נוסף שחשוב לדעת הוא שלרוב, מכונים פרטיים יהיו מצוידים באביזרים חדשניים ובטכנולוגיות מתקדמות יותר מאלו המצויים בידי קופות החולים.

חשוב לציין שיש מספר מצומצם של קופות חולים אשר מאפשרות ללקוחותיהם לבחור לטפל דרך פיזיותרפיסט פרטי ואף נותנות סבסוד חלקי עבור מספר טיפולים בשנה.

 

פיזיותרפיה פרטית בתל אביב – מרכז איימקס

פיזיותרפיה פרטית הינה שירות הניתן למגוון של אוכלוסיות במרכז איימקס בתל אביב.

צוות הפיזיותרפיסטים של איימקס, בראשות ד"ר סאם ח'מיס מספק אבחון, ייעוץ וטיפול במגוון רחב של פתולוגיות ותלונות הנובעות ממערכת השריר-שלד.

מרכז איימקס מפעיל מכון פיזיותרפיה מתקדם ומאובזר ושם דגש רב על על הפן המחקרי, על קדמה טכנולוגית ועל צוות פיזיותרפיסטים מהשורה הראשונה.

בהשקפתנו, פיזיותרפיסט מומלץ ידע להשתמש בפיזיותרפיה ככלי מאבחן, כלי טיפולי ואמצעי למניעה והישנות של בעיות.

תכנית הטיפולים בפיזיותרפיה במרכז איימקס יכולות להיות קצרות או ארוכת טווח. כמו כן אמצעי הטיפול יכולים להשתנות במהלך מסגרת הטיפולים ובהתאם להתקדמותו של המטופל.

אז אם אתם מחפשים פיזיותרפיסט פרטי ומקצועי שיסייע לכם באבחון, טיפול ובמתן כלים למניעת הישנות הפציעה בעתיד אז אתם מוזמנים לפנות אלינו.

למידע וייעוץ מקצועי מוזמנים ליצור אתנו קשר


סאם ח'מיס - מרכז איימקס
ד״ר סאם ח׳מיס

מומחה וחוקר בתחום של ביומכאניקה וניתוח תנועה, מנהל את המעבדה לחקר ההליכה והתנועה במרכז הרפואי ת"א (איכילוב) ועוסק בהערכה, אבחון וניתוח הליכה ותנועה ומחקר. סאם הוא פיזיותרפסיט מוסמך, בוגר אוניברסיטת ת"א לתואר ראשון בפיזיותרפיה (B.PT) ושני (M.Sc) וכן בעל תואר שלישי (PhD) בתחום של ניתוח הליכה.


תפריט נגישות

מחירון טיפולים
 • טיפול פיזיותרפיה פרטני – 300 ש"ח
 • פגישת ייעוץ עם ד״ר סאם ח׳מיס – 480 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה עם דו"ח – 1,600 ש"ח
 • מעבדת ניתוח הליכה וריצה כולל פגישת הסבר לאחר כשלושה שבועות – ללא דו"ח – 1,150 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים – 2,900 ש"ח
 • מדרסים ביומכאניים לילדים – משתנה לפי מידת כף הרגל והאבחנה – 1,200-2,900 ש"ח
האם אנחנו עובדים עם הקופות או ביטוחים פרטיים?

איימקס היא קליניקה פרטית ואין לנו הסדר עם קופות החולים.

חברי כללית מושלם יכולים לקבל החזר של עד 94 ₪ לטיפול בכפוף לפוליסה.

בנוסף, מבוטחים בביטוחי בריאות פרטיים יכולים לבקש החזרים של עד כ-80% מעלות הטיפול, בהתאם לפוליסה שלהם.

שעות הפעילות
 • יום ראשון 8:00-19:00
 • יום שני 13:00-22:00
 • יום שלישי סגור
 • יום רביעי 12:00-20:30
 • יום חמישי 13:00-22:00
 • יום שישי 8:00-14:00
 • יום שבת סגור
אנחנו ממשיכים כל הזמן לתת שירותים בהתאם להנחיות משרד הבריאות
צריכים ייעוץ מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם