למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
לסאם היקר וכל הצוות באיימקס! לאחר 5 מרתונים בניו יורק ואין ספור שעות של ריצה ומסיבה שקשה לדעת בוודאות מה גרם לפציעה בברך, ולאחר פגישות עם מספר אורטופדים בכירים שחוות דעתם הייתה חד משמעית לבצע ארתרוסקופיה לברך, ולאחר היעדרות מריצה למשך שלושה חודשים הגעתי לסאם חמיס לאיבחון. המשפט הראשון שסאם שאמר לי: אתה תרוץ במרתון הבא של ניו יורק. נתן לי להבין ללא שום קשר לחומרת הפציעה שאני נמצא במקום מיוחד במינו ושהגישה הטיפולית בו אחרת, טיפולי פיזיותרפיה אשר הדגש  בהם הוא על זרימה עם הפציעה, חזרה לתנועה ואימונים מהר ככל שניתן והחזרת הביטחון והמוטיבציה שנפגעים כל כך מפציעות מהסוג שלי. רמת איבחון גבוהה של מוגבלות מפרק הברך, התאמת תרגילים ותכנית עבודה למצב החדש, היחס האישי של סאם ושאר חברי הצוות הדחיקו סופית את אופציית הניתוח, מעקב צמוד של סאם ויישום תכנית העבודה שנבנתה על ידו החזירה אותי לריצה תוך חודש וחצי ולאחר שישה חודשים רצתי את מרתון ניו יורק בפעם השישית.  עמידת הברך במאמץ המירוץ לאחר שאימוני הריצות הארוכות היו מוגבלות מעט עקב הפציעה הפיקו בי תקוות ובטחון למרתון הבא וליכולות להתאמן חזק יותר ולהתכונן למרתון הבא שנערך באמסטרדם שאכן סיימתי אותו ב 03:50 ובהנאה רבה. היום שנתיים לאחר הפציעה אני רץ חופשי מתכונן למרתון ברלין וכל זאת לאחר היכרותי ופתוח ביטחון מלא באיבחונו וטיפולו של סאם ברגליים שלי שאוהבות "לרוץ רחוק".
מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס