למידע וייעוץ מקצועי
למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
לסאם היקר וכל הצוות באיימקס!
 
לאחר 5 מרתונים בניו יורק ואין ספור שעות של ריצה ומסיבה שקשה לדעת בוודאות מה גרם לפציעה בברך, ולאחר פגישות עם מספר אורטופדים בכירים שחוות דעתם הייתה חד משמעית לבצע ארתרוסקופיה לברך,ולאחר היעדרות מריצה למשך שלושה חודשים הגעתי לסאם חמיס לאיבחון.
 
המשפט הראשון שסאם שאמר לי: אתה תרוץ במרתון הבא של ניו יורק.
 
תן לי להבין ללא שום קשר לחומרת הפציעה שאני נמצא במקום מיוחד במינו ושהגישה הטיפולית בו אחרת, טיפולי פיזיותרפיה אשר הדגש בהם הוא על זרימה עם הפציעה, חזרה לתנועה ואימונים מהר ככל שניתן והחזרת הביטחון והמוטיבציה שנפגעים כל כך מפציעות מהסוג שלי.
 
רמת איבחון גבוהה של מוגבלות מפרק הברך, התאמת תרגילים ותכנית עבודה למצב החדש, היחס האישי של סאם ושאר חברי הצוות הדחיקו סופית את אופציית הניתוח, מעקב צמוד של סאם ויישום תכנית העבודה שנבנתה על ידו החזירה אותי לריצה תוך חודש וחצי ולאחר שישה חודשים רצתי את מרתון ניו יורק בפעם השישית.
 
עמידת הברך במאמץ המירוץ לאחר שאימוני הריצות הארוכות היו מוגבלות מעט עקב הפציעה הפיקו בי תקוות ובטחון למרתון הבא וליכולות להתאמן חזק יותר ולהתכונן למרתון הבא שנערך באמסטרדם שאכן סיימתי אותו ב 03:50 ובהנאה רבה.
 
היום שנתיים לאחר הפציעה אני רץ חופשי מתכונן למרתון ברלין וכל זאת לאחר היכרותי ופתוח ביטחון מלא באיבחונו וטיפולו של סאם ברגליים שלי שאוהבות "לרוץ רחוק"
אנחנו ממשיכים כל הזמן לתת שירותים בהתאם להנחיות משרד הבריאות
צריכים ייעוץ מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם