למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

"הגעתי לבדיקה באיימקס ללא ציפיות מיוחדות ובגלל המלצה של המאמן שלי. הביקור והבדיקה פתחו לי אופקים חדשים. ראשית הופתעתי מהיקף העבודה הכרוכה בבדיקה וכן מרמת המצוינות והעמידה בסטנדרטים גבוהים והשאיפה לשלמות ופרפקציוניזם ההערות והתיקונים שקבלתי בתנוחת הישיבה ובכיווני האופניים השפיעו על איכות וטיב הרכיבה הראשונה כבר אחרי הבדיקה. גם כן מיידית זיהו אצלי בעיה שקיימת ומשפיעה בריצה וגיליתי איך לרוץ נכון ועוד תחום חדש שעלי להכנס אליו". "בהתחלה הייתי גם קצת ביקורתי לגבי עלות הבדיקה הרישמית אך נוכח היקף העבודה והמקצועיות לא נותר לי אלא לקבל את הסיסמא- כשרוצים משהוא ברמה אחרת זה גם עולה קצת".
"ההמלצות לטיפולים פיזיותרפיסטים בהמשך באותו המקום רק מושכים אותי להמשיך בטיפול."

מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס