למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
"הגעתי לסאם ח'מיס מאיימקס לאחר שסבלתי מכאבים בברך רגל שמאל שאובחנו על ידי 2 רופאים ומיפוי של הברך, שזה חשד לקרע במניסקוס. רופא שלישי אמר שזה לא קרע במיניסקוס. הרופא הראשון רצה מיד לנתח. הרופא השני אמר שזה לא קרע במיניסקוס והרופא השלישי שלח אותי קודם לפיזיוטרפיה. כשזאת לא עזרה קבעתי תור לניתוח. לפני הניתוח, בעלי שהכיר את סאם, שלח אותי אליו להתייעצות. סאם אמר שזו לא ברך לניתוח ושצריך להתחיל פעמיים בשבוע טיפולי פיזיותרפיה לטיפול בכאבי ברכיים ולגילוי הסיבה לכאב. התחלתי את התהליך. עדיין לא ביטלתי את התור לניתוח. התחלנו בעבודה מאומצת כאשר סאם והצוות שלו מטפלים בי במסירות גדולה מאוד. אחרי חודש שראיתי שיש שיפור ביטלתי את התור לניתוח. אחרי כמה חודשים יכולתי ליישר את הרגל במלואה וכן לשבת במצב כריעה מבלי שהברך תכאב. היום אני רצה ללא כל בעיות בברך".
מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס