למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

שמי דורון פוש (54). אני מכור לספורט כ-33 שנה, בעיקר ריצה… ומאחורי 7 שנות טריאתלון. בשבת של חודש פברואר השנה, רכבתי על אופנים, נפלתי על האגן ושברתי את עצם צוואר הירך ואת היד. נותחתי באיכילוב לקיבוע השבר באמצעות 5 ברגים. במשך כחודשיים נעזרתי בקביים. הפיזיותרפיה שעשיתי בקופ"ח, לא רק שלא עזרה לי אלא אף החמירה את מצבי: פיתחתי תלות בקביים, חשש לדרוך על הרגל וצעדתי עקום במיוחד. הייתי כאוב ועל סף ייאוש…ואז קיבלתי המלצה על מכון פיזיותרפיה בתל אביב – "איימקס" של סאם חמיס. כאן נכונה לי הפתעה. סאם בדק אותי ואמר לי: "בעוד שבועיים תהיה במקום אחר…". אמר ועשה. באמצעות טיפולי פיזיותרפיה המשלבים תרגילי כוח ומתיחות יחד עם גומיות ועזרים אחרים התחלתי להרגיש שהרגל הפצועה "חוזרת" אלי. אחרי 3 שבועות של תרגול "זרקתי" את הקביים. אז, סאם הצמיד לי את שרי, פיזיותרפיסטית מקסימה ונחושה שעבדה עלי באופן אישי ובלי הנחות. אחרי כחודש עבודה עם שרי הרגשתי שזהו…אני הולך בעצם רגיל על 2 הרגליים, אין הבדל…ואילו היום, חצי שנה אחרי הפציעה חזרתי אפילו לרוץ. בשבתות על חוף הים של תל אביב, רץ 5-7 ק"מ… והשאר היסטוריה.

 

דורון פוש ממליץ איימקס

מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס