למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
"אני כטריאתלט סובל כבר כמה שנים מבעיות ברכיים קשות הנובעות משחיקת הסחוס. לאחר שעברתי כבר ניתוחים בברכיים שלא פתרו את הבעיה אבל שיפרו את המצב, החלטתי להיבדק באיימקס כדי לבחון את הסיבות לשחיקת הסחוס. בבדיקה התברר בצורה החלטית כי הבעיות נובעות בחלקם מריצה לא נכונה וכן משימוש במדרסים לא מתאימים. לפיכך הזמנתי אצל איימקס מדרסים ביומכניים קשים המתאימים לריצה. אומנם אני עדין סובל מקשיים בריצה אבל חזרתי לפעילות הליכה מהירה כולל טריאתלון אולימפי באילת. חבל מאד שאת הבדיקה לא ביצעתי לפני שנים רבות, כי אני משוכנע שניתן אז היה למנוע את הנזקים. תודה לסאם ולצוות איימקס".
תגובת איימקס:
אנחנו מחבקים מתרפאים בעלי נחישות, כוח רצון ומוטיבציה כמו דני דבוסקין. אנו מודים לדני על ההמלצה החמה על מרכז איימקס בתל אביב.
שחיקת סחוס בברכיים היא אכן בעיה שכיחה שמטרידה ספורטאים רבים.
אנחנו ממליצים לבצע אבחון מעמיק לאיתור הבעיות בברכיים ולהבנת הביומכאניקה שהובילה להתפתחותה של הבעיה.
הגורמים השכיחים להיווצרות שחיקת סחוס בברכיים הם לרוב עומסים מוגברים ופגיעות במפרק. גם תהליכי הזדקנות טבעיים וחולשת שרירים עלולים להאיץ את תהליך השחיקה.
תסמינים שכיחים של בעיות שחיקת סחוס בברכיים הם כאבים, רגישות יותר, נוקשות בעיקר בבקרים, הגבלה בטווחי התנועה וכתוצאה מכך גם היחלשות השרירים.
יתר על כן יכולות להתפתח להן פגיעות ביציבות מפרק הברך, בליטות קשות (זיזים), נפיחות וחריקות במפרק הברך.
טיפול בשחיקת סחוס בברך יתמקד בהפחתת הכאבים, הפחתת העומסים וטיפול בתסמינים הנוספים.
חשוב מאוד לציין כי אין טיפול שמתקן את הסחוס הפגוע ולא כזה שעוצר את תהליך ההתנוונות הטבעי.
ישנן דרכים נוספות בהן ניתן להקל על התסמינים ולמנוע נזקים נוספים ונשמח לסייע לכל מטופל שיפנה אלינו בנושא.
מודים לדני על ההמלצה ולכם הקוראים על הסבלנות.
מוזמנים לקרוא עוד על שחיקת סחוס בברך 
מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס