למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
"כראש תחום מאמנים בוינגייט האחראי על הכשרת המדריכים והמאמנים בטריאתלון, התרשמתי כבר מתחילת המפגש מהרצינות ובעיקר מהמקצועיות של צוות הבדיקה בראשותו של סאם. רק כאשר עברתי את הבדיקה בעצמי, הבנתי כמה בעיות היו יכולות להיפתר אם שיטות בדיקה אלו היו קיימות בזמני. הכיוון המדויק על האופניים, הדו"ח המפורט ובעיקר הליווי אחריי הבדיקה עם ההמלצות לכיוון וחיזוק בהיבט הכוח והגמישות מוסיפות לשינויי. ולכן אני בהחלט ממליץ בחום על ניתוח תנועתי ממוחשב במעבדה של איימקס".
תגובת איימקס:
כבוד גדול הוא לנו לבצע בדיקה לאבחון התנועה לאבי ברכה.
מרכז איימקס עושה מאמצים כבירים על מנת להוביל את תחום ניתוח התנועה בישראל.
אנחנו עושים שימוש באנליזה ממוחשבת ותלת מימדית של התנועה, באמצעותן של מערכות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.
אבחון התנועה מאפשר לנו לזהות בזמן אמת ליקויים בתבניות התנועה ולסייע בבנייה של תוכנית טיפולים מותאמת אישית.
מעבדת התנועה של איימקס מתאימה למגוון רחב של אוכלוסיות: אנשים הסובלים מבעיות הליכה, אנשים הסובלים מצליעה, כאלה הסובלים מכאבים מפרקיים, הגבלות בתנועה ועוד מגוון רחב של נושאים. כמובן כי מעבדת התנועה משמשת גם לשיפור תבניות התנועה אצל אנשים בריאים.
אנחנו מזמינים את כל מי שמעוניין לפתור בעיות במערכת התנועה להגיע אלינו לבדיקה מעמיקה. את הבדיקה מלווים צוות של פיזיותרפיסטים מומחים, בראשותו של ד"ר סאם חמיס.
בעזרת הבדיקה נוכל להתאים את התוכנית הדרושה למתרפא ולעקוב אחר קצת התקדמות השיקום.
מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס