למידע וייעוץ מקצועי
למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
"כראש תחום מאמנים בוינגייט האחראי על הכשרת המדריכים והמאמנים בטריאתלון, התרשמתי כבר מתחילת המפגש מהרצינות ובעיקר מהמקצועיות של צוות הבדיקה בראשותו של סאם.
 
רק כאשר עברתי את הבדיקה בעצמי, הבנתי כמה בעיות היו יכולות להיפתר אם שיטות בדיקה אלו היו קיימות בזמני. הכיוון המדויק על האופניים, הדו"ח המפורט ובעיקר הליווי אחריי הבדיקה עם ההמלצות לכיוון וחיזוק בהיבט הכוח והגמישות מוסיפות לשינויי. ולכן אני בהחלט ממליץ בחום על ניתוח תנועתי ממוחשב במעבדה של איימקס".
 
תגובת איימקס:
כבוד גדול הוא לנו לבצע בדיקה לאבחון התנועה לאבי ברכה.
 
מרכז איימקס עושה מאמצים כבירים על מנת להוביל את תחום ניתוח התנועה בישראל. אנחנו עושים שימוש באנליזה ממוחשבת ותלת מימדית של התנועה, באמצעותן של מערכות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.
 
אבחון התנועה מאפשר לנו לזהות בזמן אמת ליקויים בתבניות התנועה ולסייע בבנייה של תוכנית טיפולים מותאמת אישית.
 
מעבדת התנועה של איימקס מתאימה למגוון רחב של אוכלוסיות: אנשים הסובלים מבעיות הליכה, אנשים הסובלים מצליעה, כאלה הסובלים מכאבים מפרקיים, הגבלות בתנועה ועוד מגוון רחב של נושאים. כמובן כי מעבדת התנועה משמשת גם לשיפור תבניות התנועה אצל אנשים בריאים.
 
אנחנו מזמינים את כל מי שמעוניין לפתור בעיות במערכת התנועה להגיע אלינו לבדיקה מעמיקה. את הבדיקה מלווים צוות של פיזיותרפיסטים מומחים, בראשותו של ד"ר סאם חמיס.
 
בעזרת הבדיקה נוכל להתאים את התוכנית הדרושה למתרפא ולעקוב אחר קצת התקדמות השיקום.
אנחנו ממשיכים כל הזמן לתת שירותים בהתאם להנחיות משרד הבריאות
צריכים ייעוץ מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם