למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

"הבדיקה מקיפה וכוללת את ההיסטוריה הרפואית של הרוכב, בדיקה של השרירים והמפרקים ע"י פיזיותרפיסט מומחה. במקביל נמדדים פרמטרים של האופניים. לאחר מכן מצלמים את הרוכב עם מצלמות אינפרא אדום ומתקבלת דמות תלת מימדית שמדמה את הגוף של הרוכב בזמן תנועה. היתרון הוא שאפשר לנתח במדויק את כל התנועות של הרגליים והמפרקים דרך גרפים ומספרים, ולאבחן דברים שאי אפשר לראות בעין רגילה. בהתאם לזה מתאימים לרוכב את האופניים שלו – כולל כיוונון של הקליטים, שינוי גובה ומיקום אוכף והכי חשוב – עובדים על טכניקת הרכיבה שלו. בנוסף ניתנות המלצות לטיפול פיזיותרפי מתאים, אם צריך, התאמת אביזרים כמו נעליים, הגבהות ומדרסים ביומכניים. אפשר לומר שלמדתי הרבה על עצמי ועל הטכניקת רכיבה שלי ואני שם הרבה דגשים על מה שנאמר בבדיקה ואני מרגיש את השינוי ברכיבה בכך שאני יכול לרכב חזק יותר ולאורך זמן ללא שום בעיה או כאבים בחלקים מסוימיים בגוף.
המון תודה".

 

שחר צוברי ממליץ על איימקס

 

מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס