למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
"הגעתי לסאם בעקבות המלצה, כשאני סובל מבלטים וכאבים בגב התחתון – דבר אשר לעיתים היה גורם לכאבי תופת ופגע בתפקוד היום יומי שלי. האורטופד האחרון שביקרתי אצלו טען ש"יהיה עליי ללמוד לחיות עם הכאב" (ציטוט). היום, לאחר כחודשיים של טיפול שבועי, לא רק שנעלמו להם כאבי הגב אלא שגם כל אורח החיים שלי השתנה. למדתי להכיר את גופי, את הגורמים לכאבי הגב ואת הטיפול בגורמים הללו. באופן כללי, היום אני עוסק בפעילויות ספורטיביות שונות (מכון כושר, שחיה וריצה) – כארבע פעמים בשבוע, ומרגיש נפלא!""סאם חמיס, תודה לך ולצוות (שרי, דיקלה, נועה ורובי) על הטיפול המסור, שתמיד מגיע עם חיוך!"
מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס