למידע וייעוץ מקצועי

למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

ענבל לוין – RN PCCRN, Director hf Hi-Tech Simulator Training, Israel Center for Simulation – MSR)

"הגעתי לאיימקס חודשיים לפני מרתון ניו יורק. נכנסתי צולעת אחרי שלא רצתי למעלה מחודש.

בדיקת MRI הדגימה impingement של מפרק הירך ונוזל בכמות מוגברת (היו גם קרעים ובצקת…). המקצועיות, היחס החם והאנושי שקיבלתי מסאם ואנשי הצוות שלו הובילו מהר מאוד לשיפור במצבי.
תוצאות בדיקת ניתוח הריצה שלי הסבירו את הסיבה לכאבים (רגל ימין קצרה יותר, סיבוב פנימי של הירך בגלל חולשה של שרירים ועוד..). בעקבות הבדיקה, התקבלו המלצות טיפוליות אשר הקלו מאוד על הכאב ובהמשך הובילו להחלמה.
במקביל הותאמו לי מדרסים ביומכניים בהתאם לממצאי הבדיקה. למותר לציין שאת המרתון סיימתי בקלות ומאז אני ממשיכה לרוץ/לשחות/לרכב למרחקים ארוכים.
תודה חמה לסאם ולצוות המוכשר על מקצועיות, יחס אישי והרבה חוש הומור".

מטופלים יקרים
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מרכז איימקס ממשיך לטפל בכם באהבה ובמקצועיות תוך הקפדה על רמת הגיינה גבוהה ביותר. ועם זאת, לכל שאלה או התייעצות ניתן להתקשר למרפאה.
אם יש צורך מיוחד ניתן לתאם תור בנפרד משאר המטופלים. כלומר, רק המטופל והמטפל שלו יהיו נוכחים בקליניקה בזמן הטיפול. מי שחושש ומעדיף ביקורי בית יכול ליצור קשר איתנו ונבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו.
בנוסף, בדיוק כמו השירות בבתי החולים וקופות החולים בימינו, קיימת אפשרות להתייעצות טלפונית או לשיחת וידאו (טלהמדיסין). אתם תופתעו כמה ניתן לעזור אפילו בשיחה קצרה של כמה דקות! ניתן לבצע הנחיות לתרגול וטיפול כולל הדגמה ובדיקת איכות התרגילים באמצעות וידאו. בטיפול מרחוק אפשר: לקבל עזרה ראשונה והערכה האם יש צורך בטיפול בקליניקה לקבל הדרכה לתרגול נכון ומותאם לקבל הדרכה להתנהגות מתאימה ביומיום לנהל בעיות כרוניות לפקח על התרגול בבית ולבצע את מערך התרגול המתאים הטיפול מרחוק בתקופה הזו מאפשר לנו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם, לתת עצות ולשמוע את הקשיים (וההצלחות) שלכם. הטיפול יעשה בנוחות בביתכם ובזמן המתאים לכם. מס' הוואטסאפ של הקליניקה: 0525211077
איתכם ולמענכם סאם ומשפחת איימקס
לכל שאלה או התיעצות טלפונית ניתן להתקשר למרפאה 03-5222583 או לד״ר סאם ח׳מיס ישירות 050-5452699
לוגו של איימקס