מדרסים לריצה

 עמוד הבית / שירותים / מדרסים לריצה
מדרסים לריצה

תנועתיות תקינה של כף הרגל חשובה מאד כאשר אנו עוסקים בפעילות שמעמיסה על הגפה התחתונה כגון ריצה. תנועת כף הרגל חשובה וצריכה להתבצע בטווחים הפיזיולוגים התקינים בתזמון הנכון. תנועה לא תקינה של כף הרגל, תוביל גם לתנועה אבנורמאלית של השוק, הברך והירך. מכאן קצרה הדרך ליצירת עומסים לא תקינים על המפרקים והגידים, אשר עשויים להוביל לפציעות נפוצות בזמן ריצה כמו shin splints, שברי מאמץ ופגיעות גידיות למיניהן. מטרת מדרסים לריצה הינה ייצוב כף הרגל במנח האופטימלי ועזרה בבלימת זעזועים.  

 מדרסים לריצה

התאמת מדרסים לריצה

על כן באיימקס, אנו מתאימים מדרסים אשר מביאים את כף הרגל למנח האופטימלי. באיימקס, התאמת מדרסים לריצה מתבצעת במנח התקין של כף הרגל ללא נשיאת משקל. המדרסים עשויים מחומרים בדרגות קשיחות שונות. המדרסים אינם ספוגיים ומאפשרים הרבה יותר מבלימת זעזועים בלבד. בלימת הזעזועים מתקיימת היום כנדרש בצורה הטובה ביותר באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות של נעלי הספורט.

מדרסים לריצה - התאמת מדרסים בתל אביב 

 

מטרת המדרסים 

תיקון מנח כף הרגל תוך שימוש בדרגות קשיחות שונות המותאמות לפי הפגיעה הקיימת בכף הרגל, משקל הגוף של הספורטאי ומידת התמיכה הקיימת בנעל אותה הוא נועל. המטרה בסופו של דבר היא להביא את הספורטאי לרוץ למרחקים ובמהירות הרצויה לו. המטרה תושג על ידי הפחתת עומסים לא תקינים ובאמצעות תיקון מנח כף הרגל ושרשרת המפרקים כולה של הגפה התחתונה, וזאת על מנת לייצר תנועה אופטימלית בכוח הרצוי של מערכת השרירים והגידים.
 

מדוע לבחור מדרסים לריצה במרכז איימקס?

  • באיימקס צוות מומחים המובילים בתחום הביומכאניקה וניתוח תנועה. 
  • לצד התאמת המדרסים לריצה קיימות באיימקס אפשרויות אבחוניות וטיפוליות רבות, המסייעות להתאים טיפול ייעודי וייחודי לכל לקוח. באיימקס מתבצעות בדיקות תנועה ויציבה במעבדת ריצה ייחודית ובעזרת מערכת מהמתקדמות בעולם לאיתור סטיות הליכה ויציבה של עמוד השדרה, האגן והגפיים התחתונות. על סמך הזוויות ניתן לבחון כל סטייה ולפעול לתיקונה. 
  • אצלנו ניתן לבצע אבחון טכניקת הריצה לצורך הקביעה האופטימלית של נעליים ומדרסים.
  • צריך לזכור שהתאמת המדרסים והנעליים אצלנו, נעשית לפי אבחון תנועתי לא רק של כף הרגל אלא גם תנועת הברך והירך.
  • אצלנו היחס אישי ומכבד לכל לקוח. אנו נעקוב אחר ההסתגלות למדרסים ונבצע שינויים במידת הצורך.
 קראתם את כל השורות ואמרתם לעצמכם זה נשמע לי מצוין ואני רוצה לשפר את טכניקת הריצה שלי ולהטיב עם בריאותי, מה עכשיו? צרו קשר עם איימקס!
 

  • איימקס
  •   רח' שאול המלך 39 תל אביב 6492807
  •   03-5278060
  •   03-5222583
  •  imacs@imacs.co.il
איימקס - ניתוח תנועה

מרכז איימקס - המרכז הישראלי לניתוח תנועה וספורט הינו אחד המרכזים החדשניים והבודדים בעולם לביצוע בדיקה דינאמית ופונקציונלית אשר מפענחת, מאתרת ומזהה את הבעיה במערכת התנועה בזמן אמת ומאפשרת התאמת מדרסים, טיפולי פיזיותרפיה ופתרון מדויק ואפקטיבי לכאבים, פציעות והגבלות. לאיימקס מכון פיזיותרפיה בתל אביב ומעבדת ריצה והליכה מהמתקדמות בעולם.
 


קרא עוד
למידע וייעוץ מקצועי
ניגודיות מסך
מוקד מקלדת    גווני אפור
הגדלת אותיות
: הגדל מסך
הצהרת נגישות